SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening by zwiekszyc hormon wzrostu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116096

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 411
a jak mozna spytac to jakie to sa cwieczenia? czy jest ktos taki kto moglby opisac dokladniej co robic aby urosnac pare cm bo ja mam 16 lat i 170cm to dla mnie duzo za mloooo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
sposób aby urosnąć chcesz? proszę: Technicznie można powiedzieć, że witamina D nie jest witaminą, ale jest pewną kategorią samą w sobie. Efekt jej metabolizmu to chociażby kalcytriol, który jest w istocie hormonem oddziaływującym na blisko 200 genów, a to już blisko 10% całego genomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
wiem chłopie że chciałeś wykazać się wiedzą, ale zamiast tego kwalifikujesz się do kategorii- archeologia. Patrz na daty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Hehe od tamtej pory już pewnie sporo urósł i ma inne problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
proponuję patrzeć na daty i jeśli już odświeżać temat to pod warunkiem bardzo istotnego wpisu- wręcz odkrywczego ... a teraz mam dylemat- czy w nagrodę za archeologię nie wyróżnić banem[może tak na jeden dzień]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pare pytań o trening i odżywki...

Następny temat

Powrót do życia

WHEY premium