SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a Praca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 161
Witam wszystkich...mam takie pytanie...pracuje na 3 zmiany I od 6-17, II od 14-23 i III od 22-7...przy zmianie 1 nie ma problemu bo cwicze koło 18 i koło 23 kłade sie spac, problem jest przy zmianie popołudniowej gdyż nie wiem czy ćwiczyć tak późno i iść spać czy ćwiczyć przed praca i potem jeszcze 9h pracowac to samo tyczy sie nocek czy lepiej cwiczyc przed sama praca i później odrazu po pracy kłaść sie spac i to wystarczy czy lepiej cwiczyc kolo 16 i przespac sie z godzinke jeszcze przed praca...oczywiście posiłek przed treningiem jest bogaty w białko i wegle złożone a potreningowy w wegle proste i też białko...a i jeszcze jedno pytanie...w pracy praktycznie 8h nonstop chodze i to po schodach bardzo czesto ze pod koniec tyg mięsnie nóg sa juz znacznie zmeczone i jak w takim przypadku z treningiem nog? z góry dzieki za odpowiedz...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 66

Wzrost: 174

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 4 miesiące

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, sztangielki, wyciąg, ławeczka ze skosem, ławeczka do robienia brzuszków, ciężki worek do boksowania(głównie do aerobów), urządzenie do pompek na stojąco i drążek

Dieta: 139g białka, 60g tłuszczy 300g węglowodanów, 2100kcal

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: HI-TEC BUILDUP

Być, nie mieć...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
o 23 jak kończysz pracę to śmigaj do spania po odpowiednim posiłku

wysypiasz się pewnie wstaniesz koło 10 jesz co najmniej dwa posiłki i śmigasz na siłkę, po siłce jesz posiłek i śmigasz do pracy w której też pełnowartościowy posiłek wskazany

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 161
ok dzięki bardzo...tak też myślałem gdyż to bardziej praktyczne bo komu by sie chciało ćwiczyć koło 12...pozdro

Być, nie mieć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła po kontuzji Barku.

Następny temat

Moje początki

WHEY premium