SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening - pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14880
Ok dzieki

A na jaki cel by sie ten trening przekladal , na mase?
Bo mi glownie na niej zalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Na mase jak najbardziej ale tutaj juz kwestia diety, będzie dieta będzie masa

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14880
A mam pytanie , czy moglbym zamienic wioslowanie szatnga na ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT)lub podciaganiem na drazku ? Bo bardziej by mi to odpowiadalo

I jeszcze jedno Wyciskanie sztangi zza karku na np.Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami?

I jeszcze przysiad chcialbym na cos zamienic , bo watpie zebym dal rade go zrobic :P

Zmieniony przez - Medwa w dniu 2008-04-19 14:17:00

Zmieniony przez - Medwa w dniu 2008-04-19 16:49:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
No to zatracisz sens treningu FBW ale na początek będzie ok

Daj podciąganie na drążku

wyciskanie z klatki hantlami

a przysiady mozesz dać bez obciążenia ale staraj sie je wykonywać

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14880
Na poczatek mysle , ze mi taki plan wystarczy , a pozniej go 'dociagne' na prawdziwy FBW :P

A mam jeszcze pytanie co do wyciskania :

Dajmy na to , ze na sztandze mam 40 kg obciazenia to wage gryfu tez wliczac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Jeśli ćwiczysz cały czas na jednym sprzęcie to nie wliczaj go reguluj tylko obciążenie zakładane na gryf

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14880
W sumie nie o to mi chodzilo :P

Chodzi mi o to , ze jak mierze rekord na klate to mam wliczac w niego wage gryfu ?
Np. Gryf wazy 12 kg , a na nim mam obciazenie zalozmy 60 kg , to moj rekord bedzie wynosil 60 kg czy razem z gryfem 72 kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
tak cięzar gryfu też wliczasz w końcu go podnosisz

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
siema.mam 14 lat 180 cm waze okolo 68kg.Chciałbym w efektyczny sposob wyrobic sobie bicepsy nie obicazajc kregoslupa bo mam lekka kifoze.znacie moze jakies fajne a przede wszystkim efektyczne cwiczenia?z góry dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Jesli już to w sposób efektywny nie efektyczny a po drugie za młody jestes na siłownie przyjacielu daj na razie spokój i graj w piłkę ,koszykówkę itp

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy wystarczajaca regeneracja?

Następny temat

Trening masowo-silowy dla poczatkujacego

WHEY premium