SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening CrossFit w domu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2455
Witam. Przejdę od razu do rzeczy. Mam 180cm i warzę 94kg, ale oczywiście otyły nie jestem jakby się to mogło wydawać, bo rok temu coś tam ćwiczyłem dlatego tak "przymasowałem" . Kilka dni temu natknąłem się na trening CrossFit i w związku z tym prosiłbym o Waszą pomoc. Chciałbym zacząć stosować te treningi w domu ponieważ aktualna sytuacja rodzinna mi na to nie pozwala.

Pozwoliłem sobie sporządzić przykładową rozpiskę na 5 dni w tygodniu (już drugi tydzień się do niego stosuję), ale nie wiem czy to mi da jakieś efekty.

Rozpiska:

Poniedziałek - ANGIE (Z czasem dojdę do 100 powtórzeń):
30 pompek
30 brzuszków
30 przysiadów


Wtorek - BARBARA (Rundy: 5):
30 pompek
40 brzuszków
50 przysiadów

Środa - CHELSEA (Czas: 20 minut):
10 pompek
15 przysiadów

Czwartek - CINDY (20 minut)
10 pompek
15 przysiadów

Piątek - NICOLE (Czas: 20-30 minut)
Bieganie

Czy to mi da jakieś efekty? Jeżeli nie, to bardzo bym prosił o przykładowe rozpiski tego treningu na 5 dni w tygodniu (pn, wt, sr, czw, pt) lub jakiekolwiek cenne informacje na ten temat..
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Efekty na pewno jakieś da. Podciągania tutaj brakuje, drążek to podstawowy sprzęt do treningu w domu. Pewnie drążek zamieniłeś na brzuszki, jest to najgorszy wybór jaki mogłeś dać. Już lepiej robić treningi na dworze by móc się podciągać na jakiejś gałęzi, bądź bramce jak nie możesz zakupić drążka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2455
Brakuje podciągania gdyż jeszcze nie zakupiłem drążka. Mam zamiar go kupić w przyszłym tygodniu. Ok, czyli cała ta rozpiska jest w porządku i jakieś tam efekty da, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2455
A no tak, wybacz, zapomniałem napisać jak jest mój cel. Moim celem jest zrzucić zbędne kilo i co za tym idzie chociaż trochę wyrzeźbić / wysmuklić sylwetkę. Jeśli chodzi o dietę, to staram się zdrowo odżywiać, unikać tłustych, smażonych potraw, zero cukru i tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
To ten trening Ci w tym pomoże, ale nie zapomnij o drążku!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki ekspander ?

Następny temat

100 pompek i i praca hantlami

WHEY premium