SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 5-3-1

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16783
Nie wyobrażam sobie mocnego military press po mc. Tak samo jak napisał chudzina - po siadzie tylko jeść i spać. Wolę ten układ. Dipsy i podciąganie może faktycznie zrobię w superseriach, zobaczę (a jak nie, to rzeczywiście zmienię kolejność - zapomniałem już, że to może przeszkadzać). Autopsy, a co Ty sądzisz o tych front squat po martwym? W martwym z prostownikami nie ma problemu, gorzej z dwugłowymi (a w siadach ze sztangą na barkach by też może pomogło, a to obecnie najsłabszy bój).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
w jaki sposob diagnozujesz problem z czworkami w martwym?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16783
Ból. Nie czuję pleców, czuję czwórki. Poza tym mam wrażenie, że przez to trochę kaleczę technikę, ale nie jestem pewien (jak coś może uda się wrzucić jakiś film z martwego za tydzień/półtora).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
moze po prostu kaleczysz technike, a nie ma to wiele wspolnego z czworkami? wrzuc filmik, to moze cos wyjasnic.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Jak Cie bolą czwórki to roluj je na pcv, już komuś w dziale tak pomogłem. Miał przykurcz i tyle.

A co Ty wybierzesz za assistance, to już Twoja broszka i tak 80% sukcesu w 5/3/1 to cisnąć ostatnią serię na maksa ;)

Fronty są zwyczajnie dobrym ćwiczeniem tak pod siad raw jak i klasyczne mc.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16783
"roluj je na pcv"? Nie rozumiem. Przy mc czasami muszę między powtórzeniami nawet klęknąć na parę sekund, bo ledwo stoję. ;p

Jak tylko będę mógł, to wrzucę ten film z mc. Póki co nie nakręcę, bo mam roztrenowanie, więc raczej nie ma co oceniać techniki po tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Cześć
Mam taki problem:
Robię 5/3/1 w wersji FBW,gdzie przysiad ciężko mam w pon,a lekki przysiad w pt.
I tak: po 4tyg(regeneracyjnym,lżejszego treningu),w 1.dzień nowego cyklu 5/3/1 tj.poniedziałek notuje duży spadek siły/wytrzymałości siłowej-przedostatnia seria przysiadu idzie tak ciężko jakby miała być ostatnią,a we właściwej ostatniej nie mam mocy już po 2-3powt.
Tłumaczę sobie to tym,że ten 1.dzień jest taką ponowną adaptacją do treningu,no ale chce również mieć wyniki w przysiadzie,więc nie pasuje mi taki stan rzeczy.
Na kolejnym treningu(środa-MC)wszystko jest już w porządku.
Co radzicie z tym przysiadem na 5powt? Przyszły mi do głowy 2 opcje:
1)Zmniejszyć ciężar w siadzie w tyg 5powt,a w innych tyg jechać zgodnie z progresją
2)W piątek tyg regeneracyjnego robić trochę ciężej siad,by przygotować organizm na pon
???;)

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
W piątek (tydzień deloadu), zrób cięższe siady.
I do tego możesz:
W poniedziałek, przed ostatnią serią zasadniczą, dojść np. do 1,5x maks siadu, w jakimś mega krótkim lockoucie(stojaku) np.10-15cm,, 5-8min odpoczynku i wchodzisz na serię na maks powt

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
W piątek robię w sumie front squat,więc mogę zrobić cięższy przedni czy lepiej zrobić,w ten dzień,cięższy tylny ?

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-05-29 23:03:24

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
obojętnie. Tak samo możesz ten cięzki lockout w tylnim przysiadzie przerzucić na piątek po seriach frontów ;)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja a poprawa wyniku w przysiadzie

Następny temat

odrzywjenie i trening

WHEY premium