SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 5-3-1

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
a) mierzysz absolutny maks na 1p i wbijasz w formuły (-10% obowiązuje zawsze)
lub
b) cofasz się 1-2 cykle,powtarzasz je starając się uzyskać większe ilości powtórzeń w ostatnich seriach
oczywiście robisz to tylko w przypadku ćwiczenia w,którym jest zastój,resztę ciągniesz progresem dalej

Z jakim ćwiczeniem masz problem i na czym się zatrzymałeś(i którym cyklu i tyg) ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
dzieki za odpiwiedz, lepiej bedzie wersja B tydzien odpoczynku, sprawdzenie sie i plan od nowa jesli da dobre efekty

narazie cwicze (dla odmiany) tak ze zaczalem np. klatke od 80kg robiac 4 serie po 10 powt i co tydzien zwiekszam o 2 kg dojde do 100kg i wtedy zaczne robic 5/3/1

wydaje mi sie idealny bo chce zrzucic przez te powiedzmy 8-12 miesiecy jakies 7kg nie tracac ( oby ) sily

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
lekkii ch.. mnie strzela-ile można czekać na książkę z 3/5/1 ?...
odpowiedź od Jima na moje zapytanie,czy w ogóle ma zamiar to wydać
"Yes, it is done and released. Just awatiing the OK from lawyers."

czyli będzie ;]

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43576
przecież książka w wersji elektronicznej jest już dawno dostępna, ja ją mam od roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
nie doczytałeś dokładnie ;)
ja nie mówię o "5/3/1: The Simplest and Most Effective Training System for Raw Strength" (już wydane)
tylko o "5/3/1 for Powerlifting" czyli drugiej książce z modyfikacją 5/3/1 na 3/5/1 :)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43576
aha to sorki, to nawet nie wiedziałem, że ma być druga część
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
panowie a jak sie wspomagac kreatyna?? jak juz bede czul ze to koncowka planu to wtedy dodac? ( na powiedzmy ostatnie 2 miesiace?)

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
To może najpierw tak-Wendler w żadnym z wywiadów nigdy nie wspomniał o kreatynie,zwyczajnie nie używa,jak większość ludzi z Westside.

W 5/3/1 progres jest strasznie powolny-spokojnie przejdziesz przez 5-6 cykli.
I szczerze-uważam,że kreatyna w tym planie jest zbędna,chyba bym wolał doraźnie brać BCAA (szczególnie po maksowaniu w MC,mikrouszkodzenia są masakaryczne).

Kreatynę bierz,wtedy gdy masz na to chęć,fundusze,albo gdy spada liczba powtórzeń w 3cim tyg (5/3/1+) np. poniżej 4-5p
Stack:
1',2',3' tydzień ,deload-mono,1',2',3' tydzień,deload-mono
Mono:
Stała suplementacja 0,033g x kgmc :) -to uważam,za najlepszy pomysł przy tak długofalowym planie.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Chłopaki z WSB nie używają kreatyny bo przy ich "suplementach" nie poczuliby jej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Mam tego świadomość ;) Zwłaszcza Loui S. nic by nie poczuł :P
A Wendler-obecnie-używa tylko omegi 3,niacyny,ZMA,białka. Nie wierzy w suple i cały ten przemysł,na pewno nie zaserwuje sobie nigdy 4-tygodniowego "Protokołu Anakondy" za $379.99 xD

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja a poprawa wyniku w przysiadzie

Wiecej