SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening + odżywki, prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 685
Jestem na forum nowy, założyłem konto, aby wyjaśnić jedną nurtującą mnie kwestię. Mam 24 lata, 170 cm i 70 kg wagi. W ciągu 2 miesięcy schudłem 16 kg
Chodzi mi o budowanie beztłuszczowej ,masy ciała. Na siłowni ćwiczę regularnie- 5 treningów tygodniowo. Mam dość dobrą dietę, wspomagam się suplementami- nitroprogen, carbo, bcaa, glutamina t6 micronized, tribusteron, glukozamina. do tego cały zestaw witamin. Zacząć chcę także cykl na kreatynie. Póki co jestem zadowolony z efektów, mięśnie rosną, tłuszcz znika. Ale niestety niebawem zaczynam sezon w tenisa ziemnego. I tu moje pytanie. Czy mogę w dni wolne od siłowni jeździć na zawody, trenować lub biegać,czy może jednak będzie to miało zgubny wpływ na moją sylwetkę, która jest teraz dla mnie priorytetem. Kiedyś ćwiczyłem tylko na masę, efekt był piorunujący, bardzo szybko zdobyłem dużo masy mięśniowej, ale także duży brzuch. Wtedy oprócz siłowni w ogóle się nie ruszałem i jadłem mnóstwo odżywek, 4 g białka na kilogram masy ciała. Jak myślicie, jaki wpływ na siłę i masę będą miały treningi tenisa ziemnego?? Z góry dziękuję za odp.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mam dość dobrą dietę, wspomagam się suplementami- nitroprogen, carbo, bcaa, glutamina t6 micronized, tribusteron, glukozamina.

Nic z tego, poza białkiem, nie jest Ci potrzebne.


Jak myślicie, jaki wpływ na siłę i masę będą miały treningi tenisa ziemnego??

Przy lekkim obciążeniu znikomy lub żaden, przy zbyt dużym negatywny. Pamiętaj tylko, żeby odpowiednio dostosować dietę.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4945
"Kiedyś ćwiczyłem tylko na masę, efekt był piorunujący, bardzo szybko zdobyłem dużo masy mięśniowej, ale także duży brzuch"

to chyba słaba dietka była :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poczytałem troche o to moja dietka na redukcje :)ocencie i poprawcie

Następny temat

bieganie a silownia

WHEY premium