SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening - koszykówka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Plany treningowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 dni Przeczytanych tematów 4
Cześć mam na imię Jaroslaw jestem tutaj od nie dawna i mam problemy jesli chodzi o spersonalizowanie mojego tereningu próbowałem na wlasna reke ale nie widzę zadnego progresu a trenuje juz trochę chcialbym wrocic do gry w kosza a dokladniej street balla plus poprawic swoja sylwetke czyli zachowac trening silowy plus jako ze trenowalem wczesniej Kick boxing 3.5 roku dodac trening na worku jako kardio raz w tyg. No wiec przestalem uprawiac jaki kolwiek ze sportów na okolo 7 lat tylko trening silowy lub obwodowy calego ciala wykorzystujac tylko swoją masę ciała od 3 do 4 treningów w tyg. Jestem dość wysoki bo 195 cm i waze około 98 kg. Jezeli chodzi o StreetBalla to zalezy mi najbardziej na poprawie wyskoku. Jestem w stanie trenowac od 3-5 dni w tyg. uwzgledniajac prace 3 dni w tyg po 12 h. nastepnie 3 dni Wolne. Pozdrawiam Serdecznie Jaroslaw
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6541 Napisanych postów 62356 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778344
Jedyne co mogę Ci polecić to kontakt z trenerem personalnym, który Ci to wszystko ładnie do kupy złoży indywidualnie dla Ciebie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6306 Napisanych postów 76232 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 756042
Przede wszystkim sugeruję zastanowić się nad tym, co jest Twoim głównym celem i tutaj ustalić priorytet. Jeżeli jest to kształtowanie sylwetki, to podstawą będzie trening siłowy. Trzy razy w tygodniu akurat. Najproszy full body workout, który będzie bazował na dużych grupach mięśniowych i ćwiczeniach wielostawowych/złożonych. Polecam poczytać więcej informacji na ten temat w artykule przedstawionym poniżej:

https://www.sfd.pl/FBW__Full_Body_Workout-t1135959.html

W sytuacji, gdy celem są wyniki w koszykówkę, to bazować należy właśnie na tej dyscyplinie sportowej, s trening siłowy plus ćwiczenia specjalistyczne, pod kątem wyskoku warto aby były dodatkiem, np. raz w tygodniu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na 4 dni w tygodniu

Następny temat

Porady treningowe

forma lato