SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenbolon jaki i ile?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po długim czasie nieurzedowania na sfd na poczatek sie przywitam. :)
Pytanko do was jaki tren jest teraz najpewniejszy lub jaki polecacie.
Mam na oku 2 treny Eurochemu i Malay tiger ktory leprzy??
Tren zamierzam zarzucic w 5 tyg cyklu cykl wyglada tak.
Wino 50mg e2d
Sustanon 250mg e3d
Jak do tego połaczyć tren ?? ile flakonów wziaść 1 czy 2?
Starz 4 lata
Bic: 48cm
Wycisk: 160kg
Barki 120kg
Dieta wysokobialkowa.
Waga 111kg
Wzrost 178kg
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Juz zakupilem 25 dodatkowych ampolek zambonu :] Od piatku wchodze na tren :] Dzis miezylem cisnienie jakies dziwne mialem 155 na 74 wczesniej wachalo mi sie na cyklu 144 na 80. Myslicie ze na trenie moze mi skoczyc mocno dodatkowo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
rozpisz ostatni swoj cykl


jeden flakon trenu to za malo

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj ostatni cykl skladal sie z wina 30mg ed metki 20mg ed i tescia prolo jedna ampa co 3dzien.

Teraz jestem na 3 tyg wino 50mg e2d i sustanon 250mg e3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5156
stosowałem eurochema 75mg co 2 dni i działał świetnie.

BRING ME TO LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
tez mam ec i domowke :)ale bede bil ed

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5156
tak zgadza sie.
jak załadujesz codziennie to naprawde czuć roznice w steżeniu we krwi.
miałem kiedys domówke finaplixa- MASAKRA

szła masa i same żyły.
tren z propem idealnie sprawdza sie do sportów walki tak na marginesie

Zmieniony przez - -HADES- w dniu 2007-08-01 21:32:43

BRING ME TO LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
panowie, dolacze sie do pytanie, na razie czysto teoretycznie ale juz chce zebrac troche info n.t planowanego cyklu.
Generalnie chodzi mi o to zeby trafic z forma w zawody. Cykl planuje 12 tyg.- zaczynam od poczatku roku, wlasciwie bedzie to juz koncowka robienia definicji i poczatek rzezby, Srodki ktore planuje uzyc: tren 75 mg/ed, wino, bold, t3, test. prop.
Noi pyt. odnosnie trena- stosowac go na poczatku cyklu czy pociagnac na koniec, moze gdzies posrodku?
Z gory thx za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5156
szczerze to dobrze było by w srodkugo wstrzelic.
dasz od poczatku to reszta nie kopnie jak powinna dasz na koncu to mega depresje można złapac.
daLbym go w srodku cyklu konczył na propie z winem. można by jeszcze o provironie pomyślec na końcu też daje masakryczna twardość a t3 też na koncówce bym odpuścił. tnie po mieśniach. byłbym raczej za clenem

BRING ME TO LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
i uwazasz ze nawet podkrecony na maxa anabolizm po trenie nie zablokuje katabolizmu? proviron- zastanowie sie, oj chyba bede musial przedluzyc ten cykl i wczesniej zaczac :).
A jeszce odnosnie trena- bede bral fine i z 2 cart. wyjdzie mi 60 strzalow, czy moge tak ilosc w siebie wladowac bez jakichs powazniejszych skutkow?
Czy konieczne jest picie tego soku z zurawiny i lykania tabletek z zurawina, chodzi mi dokladnie o to czy jest to niezbedne.
Jesli sa osoby ktore braly fine niech napisza czy stosowaly zurawine, jesli nie czy jakies widoczne objawy uszkodzenia nerek. Pzdr
Generalnie mogloby to tak wygladac?
1-10 bold 400 mg/tydz
3-10 tren 75 mg ed
5-11 wino 50mg e2d
1-12 test. prop 100 mg ed
na koniec jeszcze furka, troche sie jej boje ale z lekarzem skonsultuje zabawe z tym srodkiem

Zmieniony przez - głodziu w dniu 2007-08-01 23:38:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
pomysl o masteronie
dobry sprzet

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
B-50 chodzi Ci o przestawienie sie z trena na masteron czy wogole sam masteron?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol zabija komórki serca ?

Następny temat

strzal

WHEY premium