SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test jaki i ile.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970
Ok z tego tematu wywnioskowaliście że źle dane napisałem i mieliście racje, dzisiaj zmierzyłem się centymetrem i od razu inaczej : D
https://www.sfd.pl/Test_jaki_i_ile-t324389.html

A tu napisze Pytanie z tamtego tematu czyli :

"Siemka przygotowuje się ( to znaczy kupuje już na zapas ) do drugiego cyklu, pierwszy to 100 tebsów mety, na drugi kombinuje jakąś deke 10 strzałów (już kupiona) i testosteron i moje pytanie jaki i ile jak dla mnie, pytam się was bo napewno lepiej mi doradzicie niż bym miał sam decydować, i powiedzcie czy moge te 2 sterydy łączyć z metą ? czy nie zabardzo ?"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ludzie weźcie sie niektórzy ogarnijcie, jak można komuś coś radzić, dobierać środki nie mając podstawowych danych o człowieku, ani celu cyklu. Najpierw ankieta, potem się zobaczy czy krótkie estry czy długie bedą lepsze dla niego.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4566
najpierw sama meta

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
wypelnij ankiete, ale juz moge stwierdzic ze jak na 2 cykl to ewidentnie za duzo i zbyt mocne srodki

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2007-04-01 11:39:14

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
drugi cykl 2 srodki...deka i teść styka.

Enan będzie ok , z normy np albo irański

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970
A możecie podawać pełne nazwy ? bo nie znam się jeszcze na waszym slangu : P i powiedzcie mi ile tego teścia, a mi się zdaje że 10 strzałów deki po 200mg to nie za dużo jak na 2 cykl..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
pamiętaj że teścia bierze się dłużej niż deke...

zobacz w dziale doping zdjęcia enana z normy i enana irańskiego

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
nie sa to odpowiednio dobrane srodki jak na drugi cykl ..... poszedl bym w kierunku raczej krotkich estrow

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2007-04-01 11:59:00

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Wypełnij: https://www.sfd.pl/temat297513 

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Yaaaraas a ja jestem za tym bo poco ma sie chlopak wkrecac i truc moze tak go rozbuduje potym ze stwierdzi ze juz mu styka i wyglada dobrze...

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
niesa to odpowiednio dobrane srodki jak na drugi cykl ..... poszedl bym w kierunku raczej krotkich estrow nio ja jestem odmiennego zdania. Ale każdy ma swoje poglądy

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
jak nie miales do czynienia z testem,to po co chcesz na 2 cykl wbijac go juz z deca.na 2 cykl samego testa wez.bedziesz wiedzial jak na niego reagujesz

bierzesz najmniejsza mozliwa dawke i jedziesz.

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl meta i odbloki

Następny temat

winko+prop+clen+valut sogi czekja

WHEY premium