SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Creatine micronized 200 mesh

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71171

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 430
Moja pierwsza kreatyna. Brałem jej o połowę mniej, niż zalecają na opakowaniu. Niezapomne tego strzału z nikąd! Strzału zarówno na siłowni,jak i na sedesie. Nie miałem zielonego pojęcia o diecie i nieco więcej o treningu ale i tak mnie ostro pochlastała. Raz w życiu spróbowałem innej (zielonej vitalmaxa w proszku) i efekty, owszem były, ale to nie to samo co kreatyna made in Ferro Pfanstiehl Labs. Dziś znów lecę na kapsach Treca i jestem zadowolony. Choć już nie kopie tak jak niegdyś (i już chyba tak nigdy nie kopnie), to i tak ładnie podaje. Kończę trzeci tydzień z fazą nasycenia(w końcu drugiego tygodnia wprowadziłem dodatkowo cm3 jabłczan) i 3 kilo na wadze jak bum cyk! Polecam!

(]_,) \'-wa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Jest tpo moj drugi cykl na kreatynie ale wczeniej bralem mega caps z olimpa i bylem zadowolony a ta kreatyna z treca na mnie jakos specjalnie nie dziala i po 14 dniach przytylem tylko ,0,5kg porównaniu do olimpa to jest kiepska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619
mialem na niej 1 cykl . Masa i siła szły w góre az miło tylko w fazie nasycania przy lykaniu 20-30 caps. dziennie odbijało mi sie ta otoczką szczegolnie po pierwszych porcjach ogolnie bdb kreta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
moj kumpel se kupil tą kreatyne nigdy wczesniej nie bral zadnej , faza nasycenia wedlug was jest konieczna ? dt 5kaps rano i 5kaps po treningu , dnt 5kps rano - moze byc takie dawkowanie co myslicie ?

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
A ja mam takie pytanko, dla osoby która pierwszy raz bedzie miała kontakt z takim produktem jakie są wskazane dawki ? Ile caps. ? o jakiej porze ? Jak ktoś by mógł napisać mi tak szczegółowo (bez używania skrótów) byłbym bardzo wdzięczny.
pozdrawiam
ps. sama kreatyna wystarczy czy jeszcze jakieś białko ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
Przestroga dla osób chcących spróbować białka z surowych/gotowanych na miękko jajek: nie jedźcie więcej niż 5 jajek w ciągu dnia !!! Myślałem ze mi wątroba wysiądzie... okropny ból całego brzucha.
pozderki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo dobra kreatyna
polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1576
POST DO USINIĘCIA

Zmieniony przez - Tłumik w dniu 2009-07-23 15:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Jak dawkujecie tą kreatyne ? 688mg krety czyli około 7-8 kapsułek rano i po treningu tak ? zeby bylo około 5g/5g

PS: Na innych stronach (np. allegro) jest napisane, że w jednej kapsułce jest 900mg krety wiec jak to jest ?



Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2009-08-15 23:35:51

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Creapure + ALA + B1

Następny temat

Trec - Creatine micronized 200 mesh + Ribose

WHEY premium