SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tran - ile w tym dobrego ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3267
mam pytanko
1 mala lyzeczka / albo lyzka tranu to bedzie gram ?
i ile w 1 gramie znajduje sie t / b / w ??

ja mam 20 lat , ty masz 20 lat , a on ma dożywocie =P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
sopkojnie 10g mozna lykac ,witaminy tracisz co dzien i co dziec ci potrzebne,no chyba ze jeszcze kostke masla polykasz do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tran jak to tluszcz w jednym gramie ma 0g b, 0g ww i 1g t :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3267
no doba ale jesi brakuje mi w diecie 10 gramow tluszczu to moge se walnanc 10 g tranu ?? :P

ja mam 20 lat , ty masz 20 lat , a on ma dożywocie =P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, mozesz sobie rozlozyc 2x5g w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12649
Jak najbardziej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3135
CHYBA WAS GRZEJE!!! NIE WIECEJ JAK LYZKE STOLOWA TRANU DZINNIE, BO CI WATROBE ROZWALI!!! Ja tran pije juz od dawna, jedna lyzka dziennie nie wiecej. Polecam tran w plynie. Jedna firma chyba tylko sprowadza firma "LYSI"
tran z watroby dorsza. NA OPAKOWANIU JEST NAPISANE JAK BYK : DLUGOTRWALE PRZYJMOWANIE WIT A MOZE BYC PRZYCZYNA USZKODZENIA WATROBY. TRAN MA WLASNIE WIT A D E . PO OPROZNIENIU BUTELKI 2-3 tyg przerwy rob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
dobrze, przerwy trzeba robic po butelce jakis tydzien styka, lyzka lyzce nie rowna takze jak piszesz to pisz w ml. g. organizm cwiczacego ma 2xrazy wieksze zapotrzebowanie na mikroelementy. Tran mozna pic smialo 15 gram na dzien podzielone na 3 porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
kup miarke taką jak do syropu
i znim też nie ma co przesadzac bo mogą być kłopoty z wątrobą
jak od dużych dawek zacznie bolec to zmniejsz

Zmieniony przez - zakrześ w dniu 2005-01-26 20:05:03

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Od 10g nie powinno sie nic dziac ze zdrowa watroba

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
mnie w wakacje bolało
ale do tranu doszły jajka i od czasu do czasu wątrubka
więc multum witamin

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Bywa Mnie boli jak na noc jem jajecznice z cebula

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak jesc ryz

Następny temat

Olej Kujawski

WHEY premium