SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tradycyjnie:) HST pod lupę

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112
Witam wszystkich jestem ''nowy'' poniewaz pzregladam forum od ok 2 lat:)...aaale jakos nic nie zdazylem napisac.Mniejsza o to a wiec do rzeczy.Cwicze od ok 3 miesiecy nieprzerwanie.Oswoilem sie z tym calym zelastwem popracowalem nad technika ect. a wiec pora na cos powaznego.Diete mam juz ulozona, mam do dyspozycji lawke regulowana 3 pozycje, sztangielki oraz sztanga niestety nie mam lamanej ani drazka aaa mam za to duzo obciazenia:) co mnie przeraza ehh moim celem jest poki co masa przy 180 cm mam slynne 65kg :] przestudiowalem dokladnie wszystkie posty podwieszone.Plan ulozylem w kojenosci tradycyjnej poniewaz kazda moja strona jest slaba:) ale to tez sie zmieni! Plan [rzredstawia sie nastepujaco

Nogi
Prostowanie na maszynie /2
Przysiady wykroczne /1
Wspięcia /2

Klata
Wyciskanie na poziomej /2
Wycisk. lekki skos / 1

Grzbiet
Wiosłowanie /2
I tu jest problem nie mam drazka...MC zas nie widze obecnie u siebie gram w kosza i tak mam duze obciazenia po 2 watpie co do poprawnej techniki w tym elemncie...tak wiec co jako 2 cwiczenie??

Barki
Wyciskanie sprzed glowy /1
Unoszenie sztangielek w opadzie /2

Czworoboczny
Szrugsy /1

Biceps
Uginanie ramion sztanga /2
Uginanie ramion młotkowe /1

Triceps
Wycisk. fran. sztangielek w lezeniu /2
Wycisk. fran. sztangi w siadzie /1
A moze zamiast tego prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie??

Brzuch
ABS2

Teraz kilka pytan jeszcze i wyjasnienia
Czemu tak duzo na nogi?? otoz gram w kosza i w zespole juz nie takie cwiczenia byly do tego cwicze wyskok i mam silne nogi wiec tu chcialem wiecKlata z grzbietem na przemian tak?? podobnie biceps z tricepsem?
Jak juz bede wiedzial ze plan moze byc biore sie za pomiary MAX nastepnie tydzien odpoczynku?? praktycznie znam odp na wiekszosc pytan bo wszystko czytalem po 10 razy aaale tak dla upewnienia poprostu sie pytam:)
Przypominam o tym jaki sprzecior mam do dyspozycji:)!!!czyli ubogi hehe dlatego prosze przy korekcie planu to uwzglednic:)KERMIT specjalisto licze na Ciebie:) z gory WIELKIE dzieki!

Zmieniony przez - HOOPI w dniu 2005-07-13 19:24:23

1/2 Man 1/2 Amazing--> Elevator Man-->Vinsanity-->The UFO-->Air Canada-->Air Jersey-->Human Higlight Film 2 poprostu Vince Carter :D ...VC is BACK!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"Cwicze od ok 3 miesiecy nieprzerwanie."
-- a jak ćwiczyłeś przez te 3 miesiace?


"Nogi
Prostowanie na maszynie /2
Przysiady wykroczne /1
Wspięcia /2 "
-- a zwykłe przysiady możesz robić?
poza tym na jakiej maszynie te nogi prostujesz? :P wyżej nie wspominałeś o żadnych dodatkowym sprzęcie w postacie maszyn ;)

"Klata
Wyciskanie na poziomej /2
Wycisk. lekki skos / 1"
-- możesz dać lekki skos i przenoszenie, choć tak też może zostać na początek


"Grzbiet
Wiosłowanie /2
I tu jest problem nie mam drazka...MC zas nie widze obecnie u siebie gram w kosza i tak mam duze obciazenia po 2 watpie co do poprawnej techniki w tym elemncie...tak wiec co jako 2 cwiczenie??"
-- ja ci już tutaj nic szczególnego nie wymyśle, masz wiosłowaniei masz szrugsy, wiecej ćwiczeń na wolnych ciężarach się wymyślić tutaj nie da :(
Jeżeli masz fundusze to proponuje jednak zakupić drążek (jest to wydatek rzędu 30- 50 zł)



"Barki
Wyciskanie sprzed glowy /1
Unoszenie sztangielek w opadzie /2"
-- na początek może lepiej dać po jednej serii na każdy akton ;)


na biceps i triceps za dużo serii


Jak to jest z tym koszem u ciebie? trenujesz czy poprostu pare razy w tygodniu idziesz dobie porzucać z kumplami na boisko?
Jeśli to są treningi to napisz jak intensywne i ile razy w tygodniu.
Jak tego wszystkiego będzie za dużo to możesz mieć problemy z siłownią :D


"Czemu tak duzo na nogi?? otoz gram w kosza i w zespole juz nie takie cwiczenia byly do tego cwicze wyskok i mam silne nog"
-- to, że na nogi masz duże obciążenia nie znaczy, że spokojnie możesz dołożyć jeszcze dodatkowe treningi. Zbyt duża objętość może doprowadzić do ich przetrenowania, dlatego nie szalałbym tak. Zacznij od mniejszych objętości, a potem jeśli będzie taka potrzeba stopniowo dodawaj.
A teraz masz nogi rozbudowane, czy nie odstają zbytnio od reszty ciała?



"Klata z grzbietem na przemian tak?? podobnie biceps z tricepsem? "
-- tak, możesz przeplatać grupy antagonistyczne

"Jak juz bede wiedzial ze plan moze byc biore sie za pomiary MAX nastepnie tydzien odpoczynku??"
-- tydzień przeznaczasz na maxy i potem minimum 9 dni SD, możesz zrobić 12-14 dni

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112
-- a jak ćwiczyłeś przez te 3 miesiace?
To byl trening Michaila grupa I cykl II na wolnym obciazeniu-budowanie masy miesniowej na bicepsy i tricepsy wychodzilo 6 serii na reszte 9 nie bylo problemow z przetrenowaniem...ale zamiast masy to tylko sila szla:(-ale to tak na powaznie bo laczac wszystkie moje przygody to wyjdzie ok 6 miesiecy:)

"Nogi
Prostowanie na maszynie /2
Przysiady wykroczne /1
Wspięcia /2 "
-- a zwykłe przysiady możesz robić?
Jesli ze sztanga to nie za bardzo bo nie mam stojakow...no chyba ze ze sztangielkami

--poza tym na jakiej maszynie te nogi prostujesz? :P wyżej nie wspominałeś o żadnych dodatkowym sprzęcie w postacie maszyn ;)
no tak:) walnalem zbyt profesjonalna nazwe nieadekwatna do mego sprzetu:)no to jest takie cos z lawka:)napewno wiesz o co chodzi...do 50 kg moge na to wrzucic
"Klata
Wyciskanie na poziomej /2
Wycisk. lekki skos / 1"
-- możesz dać lekki skos i przenoszenie, choć tak też może zostać na początek


"Grzbiet
Wiosłowanie /2
I tu jest problem nie mam drazka...MC zas nie widze obecnie u siebie gram w kosza i tak mam duze obciazenia po 2 watpie co do poprawnej techniki w tym elemncie...tak wiec co jako 2 cwiczenie??"
-- ja ci już tutaj nic szczególnego nie wymyśle, masz wiosłowaniei masz szrugsy, wiecej ćwiczeń na wolnych ciężarach się wymyślić tutaj nie da :(
Jeżeli masz fundusze to proponuje jednak zakupić drążek (jest to wydatek rzędu 30- 50 zł)

z kupnem problemu by nie bylo ale mieszkam w bloku i mam waskie i niskie futryny...cos wymysle:)



"Barki
Wyciskanie sprzed glowy /1
Unoszenie sztangielek w opadzie /2"
-- na początek może lepiej dać po jednej serii na każdy akton ;)


na biceps i triceps za dużo serii


Jak to jest z tym koszem u ciebie? trenujesz czy poprostu pare razy w tygodniu idziesz dobie porzucać z kumplami na boisko?
Jeśli to są treningi to napisz jak intensywne i ile razy w tygodniu.
Jak tego wszystkiego będzie za dużo to możesz mieć problemy z siłownią :D

No wiec obecnie sa wakacje i nie mamy trening...zaczna sie we wrzesniu na powaznie...w sierpniu liga letnia jednak mlodzi graja my mamy odpoczynek:)
Teraz gramy max 2 razy w tygodniu w weekendy zazwyczaj lekkie treningi po godzince od wrzesnia beda to juz 3/4 treningi w tyg po 2 godz
Sezon zaczyna sie pod koniec pazdziernka wiec troche czasu mam:)
Jednak to chyba nie bedzie taki problem zawsze myslalem ze nie nabiore masy a tu prosze...sama dieta ktora dopracowalem:) pomogla mi nabrac 2 kg w przeciagu niecalych 3 tyg...Teraz tylko pozadny trening

"Czemu tak duzo na nogi?? otoz gram w kosza i w zespole juz nie takie cwiczenia byly do tego cwicze wyskok i mam silne nog"
-- to, że na nogi masz duże obciążenia nie znaczy, że spokojnie możesz dołożyć jeszcze dodatkowe treningi. Zbyt duża objętość może doprowadzić do ich przetrenowania, dlatego nie szalałbym tak. Zacznij od mniejszych objętości, a potem jeśli będzie taka potrzeba stopniowo dodawaj.
OK
--A teraz masz nogi rozbudowane, czy nie odstają zbytnio od reszty ciała?
Hmm uda napewno odstaja sa poteznie zbudowane w porownaniu do reszty ciala...lydki nie jednak sa bardzo silne.Mam tylko 180 i zawsze chcialem latac:)dlatego ciezko pracowalem nad nogami i sa efekty.W takim razie proponujesz na poczatk zmniejszyc ilosc serii??...


"Klata z grzbietem na przemian tak?? podobnie biceps z tricepsem? "
-- tak, możesz przeplatać grupy antagonistyczne

"Jak juz bede wiedzial ze plan moze byc biore sie za pomiary MAX nastepnie tydzien odpoczynku??"
-- tydzień przeznaczasz na maxy i potem minimum 9 dni SD, możesz zrobić 12-14 dni

1/2 Man 1/2 Amazing--> Elevator Man-->Vinsanity-->The UFO-->Air Canada-->Air Jersey-->Human Higlight Film 2 poprostu Vince Carter :D ...VC is BACK!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"..ale zamiast masy to tylko sila szla:"
-- jak u ciebie z dietą? zapotrzebowanie jak podejrzewam masz dość duże, pokrywasz je?


co do nóg rób tylko prostowania i uginanie nóg leżąc na brzuchu



i taka moja uwaga :D

jak cytujesz czyjąś wypowiedź to kopiuj tylko te jej fragmenty, do których chcesz się ustosunkować, nie kopiuj całej wypowiedzi
ponadto oddziel jakoś wyraźnie (najlepiej cudzysłowem) treść cytowaną od swojego własnego komentarza- ułatwi to czytanie

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIT z samymi sztangielkami.

Następny temat

912 ocena

WHEY premium