SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tonąca brzytwy się chwyta / Odtłuszczanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 470
Nie biorę pigułek od 4 miesięcy. Od tego czasu okres miałam zaraz po odstawieniu, a teraz zaginął gdzieś w akcji i nie mam okresu od sierpnia ;) w ciąży nie jestem na 10000000 %
A tak na marginesie. Jak tylko widzę, że któraś z Was napisała to strasznie się denerwuję :D sama nie wiem dlaczego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 470
Ps. Dzięki za słowa otuchy, one naprawdę pomagają.

Zmieniony przez - Gruszka w dniu 2011-10-28 23:49:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie bojaj Wpadnie tu któraś z Szefowych, to Cię ogarnie i pomoże na pewno

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 470
Znalazłam inny dziennik. Rozkład jazdy na dzień dzisiejszy. Oczywiście do każdego posiłku jem warzywa, dzisiaj to głównie pomidory i szpinak. Z tego co widzę chyba i tak jem za mało?. Ale poczekam na opinie kogoś bardziej doświadczonego ;)




Zmieniony przez - Gruszka w dniu 2011-10-29 08:54:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
o.. też kiedyś uzywałam tego liczydła zanim na sfd trafiłam :) za mało za mało :) ale ile dokładnie powinnaś jeść to szefowe powiedzą :) przy wzroscie ok. 160 dziewczyny tu jedza po 1700 kcal.. ty jestes jeszcze wyzsza to pewnie dostaniesz więcej :)

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 470
pomyliłam się w poprzedniej tabeli :/ pierś z kurczaka nie 100 g a 500 g, więc to zmienia trochę postać rzeczy ;) przepraszam za błąd :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Cześć Kupując szpinak patrz czasem na etkietę, czy zawiera dodatki typu śmietana czy masło. Masz za mało kcal, i zdecydowanie zbyt dużo białka, a za mało węglowodanów i tłuszczu! Kurczaka i tak Szefowe każą Ci zamienić na indyka, więc uprzedzam Cię lojalnie Jak zepniesz pupę to efekty będą cudne, byle sie nie poddawać i zaufac mądrzejszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10228
Czesc Tak jak Marta Ci juz powiedziala, proporcje BTW na pewno bedziesz musiala zmienic. Jak dokladnie powiedza Ci Szefowe, ale tak na dzis to lej sobie oliwe to tych pomidorow, mysle ze spokojnie 3 lyzki oliwy mozesz dodac do tej rozpiski, a bedzie to wygladac duuzo lepiej. I na wszelki wypadek pewnie zmniejszyc porcje kurczaka/lososia, a dorzucic troche brazowego ryzu/kaszy jeczmiennej/gryczanej. To takie podpowiedzi na teraz dopoki zadna z Szefowych nie odezwie sie.

Powodzenia, bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
czuje sie zobowiazana tutaj zajrzec
grusia z Ciebie jak sie patrzy, ale nie boj nic ciezko praca wyrownamy te proporcje

Ty tam masz 220g bialka? czy ja oczoplasu dostalam? wade wzroku mam ciezko dojrzec
jesli tak to stanowczo za duzo,
tak sobie mysle, moze 1800kcal BTW 2g/1g/2,1g na kg mc

niech mnie ktos madrzejszy poprawi jesli zle radze

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-10-29 17:35:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Kurde dziewczyny bez urazy, ale jak widzę, że ktoś czyta od X miesięcy forum to... Ja po kilku tygodniach wystartowałam z dziennikiem i obliczonym zapotrzebowaniem

Ustaw sobie 1800kcal, BWT 130/130/80. Tłuszcze przede wszystkim z mięsa i jaj.
Ile czasu brałaś pigułki?

Tu jest propozycja treningu dla osób początkujących https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_dla_początkującej_Lady_:_-t803543.html 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik by Darusia

Następny temat

Chce schudnąć a nie mogę :( pomożcie

WHEY premium