SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Zieliński. Od nandrolonu do sukcesu po Rio.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9038
Powinni wynająć specjalistę od PR-u, bo coraz bardziej się ośmieszają. Adrian powiedział w wywiadzie, że nie ma pojęcia jak ta substancja znalazła się w jego organizmie i musiała być w suplementach, bo jadł z bratem te same. Zaraz kolejny farmakolog ich ośmieszy.

Szedł Jezus przez pole marchwi, przewrócił się i z marchwi wstał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Nawet w jednym z wywiadów powiedział "nie wiem nawet co to jest ten nundrolon"


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-08-12 20:58:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
W Polsce nie ma priorytetu w badaniu próbek osób które występują na Olimpiadzie, a powinni to zmienić tak by uniknąć sytuacji że jedzie ktoś kto ma we krwi wykrywalną ilość danego środka. To przykre dla Polski i słabo wygląda na arenie międzynarodowej. Zawodnikowi który całe życie poświęcił danej dyscyplinie, życie się sypie, a Polska mogła by wysłać zamiast takiego zawodnika jakiegoś zmiennika.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
Ja tam nikogo nie chce oceniać ,ale jak obserwuję ich cały czas udzielających durnych wywiadów to może świadczyć że trochę są nieogarnięci ,więc i może wbijali na własną rękę
Jakby byli kumaci to nie pokazywaliby się medialnie i nie odpowiadali na te durne ,podchwytliwe pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Dokładnie. Adrian mówił że musiał dostać nandrolon w jakiejś tabletce. Dziennikarz na to zapytał skąd wie że można nandrolon wziąć w tabletce to się zaczął motać po czym stwierdził że z internetu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 56 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4670
Mi oszustów, nigdy nie będzie szkoda. Dorośli ludzie i doskonale wiedzą co robią, a w życiu tak jest, że ponosi się konsekwencje swojego zachowania. Szkoda tylko, że przez takie osoby został mocno nadszarpnięty wizerunek Polski.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Ty myślisz, że on wbijał po cichaczu w kiblu w domu żeby nikt nie wiedział i żeby być lepszy niż inni? Przecież to wszystko jest normalnie na legalu i nie sam sobie dobierał środki, dawki itp. Po prostu na niego spadła wina, bo ktoś musi beknąć i tak to jest że wypada zazwyczaj na zawodnika, a nie cały sztab czy nawet organizacje sportowe.
Tym bardziej mi go żal. Zapewne większość laików(a do takich należy 90% społeczeństwa)będzie na nim teraz wieszać psy, twierdząc że brał sterydy i dlatego uzyskiwał rezultaty i sukcesy, bagatelizując jego ciężką prace i nie wiedząc że cała reszta z którymi wygrywał też brała.


Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2016-08-12 22:55:36
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2932
Trenuję na siłce z gościem, który jako junior jeździł na obozy z Marcinem Dołęgą. Pytałem go kiedyś jak to wygląda pod kątem dopingu i powiedział otwarcie, że już jako juniorzy wszyscy są na towarze bo inaczej nie ma żadnej opcji żeby gonić resztę z zagranicznych ekip. Towar załatwiali na własną rękę, wbijali na własną rękę i dostawali tylko porady od trenerów co i jak.
Nikt ze sztabu trenerskiego się nie przejmował czy ktoś wpadnie na testach czy nie. O tym w ogóle nikt nie mówił.
A Zielińscy zamiast się zamknąć to robią z siebie kretynów. Wiadomo, że wbijali bo na szprycy są wszyscy co do jednego. Dla mnie dziwne jest jedynie to, że nie ma nikogo kto zadbałby o to żeby to wszystko jakoś zgrać z testami przed takimi zawodami jak chociażby Olimpiada.
W każdej dyscyplinie jest doping tylko wszędzie inny. A jak ktoś sądzi, że na takim poziomie są zawodnicy czyści którzy rywalizują na równi z tymi na towarze to pozostaje pogratulować.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Kasy nam po prostu brakuje na odpowiednich ludzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 56 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4670
Pozostaje pogratulować jak ktoś myśli, że wszyscy dookoła się tylko szprycują i oszukują. Zawodowy sport to jest genetyka, mordercze notoryczne treningi i pełne poświęcenie. Przez krótki okres uprawiałem sport zawodowo, bez większych sukcesów, ale miałem kontakty z wieloma osobami z najwyższej półki. I nikomu nawet przez myśl nie przeszedł doping, nie ma tam dróg na skróty, a kontrole potrafią być nawet jedna za drugą w środku nocy. A pisanie, że brali nieświadomie albo klub im podstawiał i to jeszcze tak szanowany jak Zawisza to już jest kabaret.
10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan cykl Kiedy wino

Następny temat

Pierwszy cykl redukcja

WHEY premium