SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To prosze zerknijcie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Jak chcesz aby rosly optymalnie, to musisz dobrac taka ilosc cwiczen, aby miecha nie spalic. Jak masz przeladowany trening to za bardzo nie urosniesz - oczywiscie kwestia sa tez predyspozycje genetyczne - dla jednego 30 serii to rozgrzewka, a dla innego droga do grobu :>. Sam musisz wiedziec tego typu rzeczy.

btw. nic szczegolnego nie napisales o sobie wiec nikt ci z powietrza nie powie czy dasz rade czy nie, choc z gory mozna stwierdzic, ze moglbys poszukac lepszego treningu gdzies na forum.

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-04-28 13:52:25

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
to ja bym zaraz umieścił trening tylko doradź mi na co lepiej teraz ćwiczyć na masę czy rzeźbę ważę około 70kg jestem szczupły a chce uzyskać umięśniona sylwetkę to może lepiej teraz poświecić czas na masę a za jakieś 2\3 miesiące rzeźba ???
Jak uważasz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
do tego bym sobie dorzucił mutanta- może znasz jakiś lepsze białko i bym postarał ulorzyc dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Widze ze masz podobny osprzet, jakim ja dysponuje w domu - moge ci podrzucic link do mojego dziennika treningowego, ale nie koniecznie zachecam do cwiczenia stricte wg mojego planu, co dziala na mnie to niekoniecznie bedzie dzialac na ciebie - moglbys ew. sobie wybrac pewne cwiczenia i ulozyc swoj plan. Btw, teraz za kilkoma radami morepowera, wdrazam nowy split, wiec na dniach pojawi sie on w moim dzienniku (narazie jest juz czesc na biceps+triceps).


Moj dziennik:
https://www.sfd.pl/drwycior__W_domu_tez_mozna..._nowe_foty_str._6,10,11,13,15-t543943.html

btw kachas wszystko mozna bez stojakow, nawet i podrzucic te 80kg jak sie ma dosc pary :) (choc osobiscie wole robic przysiad z ciezarem na klacie - bo gozej ze zrzutka potem), tak samo z wyciskanie sztangi, na wasko z palcem w d*** 90kg wchodzi, 105 jest ciezej (ale to tylko ze wzgledu na nadgarstki, o ktore sie wielce boje, dlatego wole cwiczyc max 90 na wasko), na szerokim 105 "lajtowo". Jesli sie przyzwyczaisz do tego ze nie masz stojakow i musisz legac ze sztanga, a pozniej z nia wstawac to nie ma zadnego problemu (tylko progress jest stosunkowo mniejszy).



Ps. Mutant jest dobry :>

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-04-28 14:01:37

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
to dzięki za pomoc dałem ci soga lecz nie wiem ci ci dodało bo wyskakuje komunikat
,,Czy chcesz zostać pełnoprawnym użytkownikiem naszego forum?,, naciskam OK i nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
heh no musisz wypelnic dane w profilu (staz waga wymiary etc) aby moc wystawiac sogi.

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-04-28 14:11:01

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
oki zaraz tym sie zajme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
już ci dodałem :)
a co radzisz bo widziałem twój plan i tam dalej pisałeś ze dla początkujących może krzywdę zrobić zresztą się nie dziwie ty ćwiczysz 7 lat ja około 14 miesięcy i z tragicznymi błędami to doradź co teraz ćwiczyć masę czy rzeźbę moja waga około 70kg i jestem szczupły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Ile masz lat ? Btw 7 lat od kiedy zaczynalem sie bawic hantelka :> nie liczac przerw bedzie okolo 3 lat. Ale to mi wystarczylo aby troszeczke poznac swoje cialo.

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
mam 16 lat
waga: około 70kg
postura: szczupły
dieta: na razie brak zamierzam miec juz mam jedna na oku
wszelkie obwody miesni nie wiem jakie sa

Zmieniony przez - maxo12 w dniu 2010-04-28 14:54:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siódemkowanie - co o tym myślicie?

Następny temat

Piotrkowicz - "Plecy zawodowca"

WHEY premium