SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thoroop / tym razem do konca !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
@kali
Basen jako aero, a aero staram sie robic 6 razy w tygodniu, jak bym pojechal z rana bylo by ok :)
@Marian
Bardzo cenne rady. Przyciaganie - uwielbiam to cwiczenia, tylko czy jestes pewny ze ono dziala na te same miesnie co tamto ? Bo tamto wydaje mi sie ze ostro daje tez na tył a to nie wiem ?
Chleb dzis zjadlem wyjatkowo, z reguly jem ryz ale bylem tak wymeczony ze mi sie go gotowac nie chcialo
Jogurt - rozumiem
Zupka - wiem wiem, dzis wyjatkowo to mialem ochote na cos takiego :D taki cheat meal :)
Maslo - tylko troche na chlebek, faktycznie moglem wogole go nie dawac, nastepnym razem bede modrzejszy, choc czytalem ze ludzie jedza tluszcze okolotreningowo, wiec nie wiem jak z tym tak do konca jest.
Wegle - z tymi weglami to mam tak ze jak kiedys staralem sie ograniczac powiedzmy do 100g/dzien to mialem tak slabego powera ze mi sie odechcialo, jak jem te ~180g to jest ok. Druga sprawa wegle sa tanie a zeby zastapic 3 posilki tłuszczami to automatycznie wieksze wydatki :) Ale pomysle ze jeszcze nad tym, moze ogranicze w 2 posiłkach, bo na sniadanie musza byc po aero :)

Zmieniony przez - Thoroop w dniu 2012-07-24 01:26:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
musza nie musza byc po aero, ale póki poczatek redu to spoko, potem bedziesz miał z czego obcinac.
No chyba że faktycznie dobrze reagujesz na węgle, ale sadzac po zdj raczej masz tendencje do zalewania...

jesli myslimy o tym samym cwiczeniu, to się nadaje za unoszenie w opadzie bo też jest na tyle aktony barków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
24.07 DZIEŃ 9

AERO
50 min. pływania - 33x25 metrów = 825 metrów
Wiekszosć crowlem reszta na plecach.

DIETA



KOMENTARZ
Pływanie to bardzo fajna alternatywa dla biegania czy rowera, zwlaszcza jesli ktos lubi, wiem ze tempo nie najwyzsze ale wydaje mi sie ze calkiem przyzwoite. Dieta dzis wedlug mnie 100%. Niestety niepokoi mnie "bol" dolnej czesci kregoslupa, nie wiem czy sa to poprostu zakwasy czy przez zla technike w martwym ciągu, jak myślicie ? To tyle, do jutra !




Zmieniony przez - Thoroop w dniu 2012-07-24 22:40:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
O kolejny fan pływania jako aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
Dobre to w porownaniu do biegania i rowera ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A co najbardziej lubisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
Pływanie i rower lubie, bieganie tak sobie bo szybko padam tam, a lubie wiedziec ze tyle ile chcialem zrobilem a niestety przy bieganiu nie daje rady jak narazie przebiec 40 min bez odpoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nagraj MC to ktoś oceni technikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
25.07 DZIEŃ 10

TRENING
Przysiad ze sztangą 4 serie x 10 powtórzeń 46KG
Podciąganie na drążku podchwytem 4 serie x 3,2,2,3 powtórzeń
Wiosłowanie sztangą 4 serie x 10 powtórzeń 34KG
Wyciskanie sztangi leżąc 4 serie x 10 powtórzeń 46KG
Spięcia brzucha w leżeniu 4 serie x 15 powtórzeń +2,5KG

AERO
Rower 32 minuty / 8km / 254 kcal

DIETA



KOMENTARZ
Na treningu znów dzis cieklo ze mnie jak z wodospadu, cos ciezko dzis szlo ale jakos poszlo :) Zastanawiam sie nad zmiana drazka na wyciag ale to jeszcze zobacze. Jutro aero jakies pokrece a w piatek wyjezdzam na caly dzień wiec trening piatkowy w sobote zrobie z jedzeniem tez pewnie za dobrze nie bedzie po pewnie bede jad jakies fast foody. Ciekawe jakie aero jutro wymysle. Jak myslicie ma to duze znaczenie czy robi sie aero na czczo czy normalnie w trakcie dnia ?







Zmieniony przez - Thoroop w dniu 2012-07-25 21:16:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piłuj ten drążek, 6 powtórzeń minimum!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiekszanie ciezaru miedzy seriami

Następny temat

Trening na masę do oceny

WHEY premium