SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thoroop / tym razem do konca !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
Podsumowanie

Podsumowanie takie male robie juz dzis, planowalem zrobic po calym tygodniu, ale robie po 5 dniach bo 2 kolejne dni to beda masakryczne jesli chodzi o diete, jutro na obiad do babci - spaghetti czyli masa weglowodanych a w sobote do kumpla na 18 ale postaram sie nie pić za dużo

Konkrety:
Waga: 83kg (-1kg)
Pas: 94cm (-2cm)

I jedziemy dalej ! Tylko martwia mnie nastepne 2 dni ale bedzie trzeba to jakos nadrobic !

Zmieniony przez - Thoroop w dniu 2012-07-19 23:58:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
20.07 DZIEŃ 6



TRENING A
Przysiad ze sztangą 5 serii x 5 powtórzeń 46kg
Podciąganie na drążku nachwytem/podchwytem 5 serii x 3,3,2,2,2 powtórzeń
Wiosłowanie sztangą 5 serii x 5 powtórzeń 46kg
Wyciskanie sztangi leżąc 5 serii x 5 powtórzeń 46kg

Aeroby:
Bieganie 20min rano na czczo
Rower 15 min przed treningiem
Rower 15 min po treningu

Uwagi:
Bieganie rano znów jakos cięzko, troche niepotrzebnie zabralem bluze i bylo mi goraco i ten wiatr :/ Co do treningu to zwiekszylem obciazenie tak jak radziliscie. Trening z 5 powtorzeniami jest dla mnie mega dziwny, moze dlatego ze nigdy takiego nie robilem, ale nawet na nim jakos specjalnie tych pleców nie czuje ale moze dlatego ze nie ma pompy przy tak malej liczbie powtórzen. Istnieje jeszcze inne wytlumacznie - zła technika, ale technika idealna odrazu nie bedzie. Zobaczymy jak pojdzie dalej.

I cos na humor







Zmieniony przez - Thoroop w dniu 2012-07-20 16:47:18

Zmieniony przez - Thoroop w dniu 2012-07-20 16:48:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to dodaj powtórzeń i pewono byc lepsze czucie
ale ogólnie ten trening jakis okrojony

aero lepiej kręc całę po treningu niz przed, no chyba że to taka dodatkowa forma rozgrzewki
ale jak chodzi o spalanie fatu to po treningu korzystniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
dokładnie tak jak mówi marian, aero lepiej po treningu, a ten trening rzeczywiście okrojony ale mam wrażenie że to dlatego że nie ćwiczysz łydek i brzucha, dołożyłbyś raz to raz to i by to inaczej wyglądało

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
Panowie ja poprostu na silownie rowerem jechalem ot cała tajemnica :)
A powtorzen nie bede dokladal skoro ktos ten plan rozpisal i sie sprawda to musi byc tak dobrze, w poniedzialek i piatek dodam brzuch wiec juz tak malo nie bedzie :)
Co myslicie o rezultatach po tygodniu redukcji? Jest dobrze/slabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Leci książkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
Jeśli tak to oby tak dalej ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
jak najbardziej, idzie wręcz idealnie, tak 3maj.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
Dzieki za motywacje i oby tak dalej szlo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
na początku(1-2tyg) wiadomo ze może byc duży spadek wagi i pasa bo schodzi woda, mniej glikogenu itp.
potem pójdzie troche wolniej

ale póki wyglada ok.

a co do planu myslałem że sam układałeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiekszanie ciezaru miedzy seriami

Następny temat

Trening na masę do oceny

WHEY premium