SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thoroop / tym razem do konca !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
21.08 DZIEŃ 30

OBWODY
Z 2 dni temu po obwitym sniadaniu w pasie bylo 89 cm

TRENING
Martwy 3x15 56,56,50 KG
Wyciskanie wąsko 3x15 36 KG
Wyciskanie na barki 3x15 28,26,26 KG
Wiosłowanie jednorącz 3x15 14 KG
Podciąganie sztangi 3x15 22 KG
Spięcia brzucha 4x20 +2 KG

Na siłowni cieplej niż na dworze z 40 stopni tam bylo chyba, przy wiosłowaniu widziałem co kilka sekund jak mi lecą kropelki potu :)
Trening ogólnie dobry, po treningu nawet 4pak widoczny był, chociąż narazie jakieś małe te mięsnie brzucha mi sie wydają to i tak fajnie ze powoli chociaz po treningu coś widac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
23.08 DZIEŃ 32

TRENING:
Wyciskanie 4x10 46KG
Wiosłowanie 4x10 34KG
Wyciąg 4x10 44KG

Biedny ten trening jakis przez to ze nie zrobiłem przysiadów, to przez to ze bolał mnie jakiś miesięń w lewej nodze, nie wiem od czego ale stwierdziłem ze nie ma co jeszcze bardziej go nadwyrezac i odpuscilem przysiady.


Nie mogę sie juz doczekac zakończenia redukcji i przejscie na mase, moze wreszcie sie pokazą jakieś muscle. Ciezarow tez za wielkich nie podnosze wiec tu tez licze na duzy progres na pewno bedzie lepiej z dodatnim bilansem kcal niz teraz na ujemnym.

aa jeszcze jedno, moze ktos poleci jakas nie super droga pobudzajaca przedtreningówke ?

Zmieniony przez - Thoroop w dniu 2012-08-24 17:24:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiekszanie ciezaru miedzy seriami

Następny temat

Trening na masę do oceny

WHEY premium