SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermal Pro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
Witam! Otóż czytałem sporo w internecie oraz na tym forum o tym produkcie jednak mowi się ze tego legendarnego juz nie ma. Czy to zupełna prawda? Może ktos tu obecnych wie gdzie mozna to dostac nie chce się bawic w jakis tam proszek co niby ma pomóc zrzucic fat. Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
tak to prawda.
tego z efka juz nie ma.
w tym tygodniu byly juz minimum podobne 2 tematy, wiec wyszykiwarka nie gryzie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
ok ok ale tego nie widziałem: Czy polecacie Venoma hd 3.0? Ogolnie to mam lekki nadmiar tłuszczu. Zawsze z tłuszczem miałem problem bo bedac małym byłem grubaskiem i tak zostało ale tylko na brzuszku mała oponka i chce tego pozbyc sie właśnie a bez spalacza nie dam rady poprostu taki mam organizm. Miecha troszke poleci tez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
facet

ogarnij sie.

nie mamy szklanej kuli, nie powiemy co dla Ciebie dobre - nic o Tobie nie wiedząc. Jest regulamin dzialu -i jest ankieta.

poza tym venoma HD w tej kopliwej wersji juz od roku nie produkują

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-02-18 19:36:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
to co produkują jak nic nie produkuja;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Odp na twoje pytanie jest skomplikowana : jak nic nie produkują to chyba nic nie produkują tak mi się wydaje ale może coś produkują jak nic nie produkują?

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2010-02-18 19:49:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
https://www.sfd.pl/wyszukaj/  i lecisz
poza tym linki podwieszone w tym dziale oraz w odchudzaniu

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
produkują nową wersję vonoma HD+, ktory tym sierozni od poprzedniej - ze nie ma niedozwolonego wsadu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
'revolution' oznacza, że w Thermalu nie ma już efedryny

'+' przy '3.0' oznacza, że w Venomie nie ma już sibutraminy

A w opisach przeczytacie, że są to wersje ulepszone

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
A w opiniach użytkowników, że są dużo słabsze od poprzednich wersji.

[][][]--140kg--[][][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer 1 Vitalmaxa - przeterminowany syf prosto ze sklepu.. ;/

Następny temat

XPAND vs UNIVERSAL CREATINE

WHEY premium