SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Sky Is The Limit - Dziennik Treningowy King144000

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
16.11.2014r.
O kurde, panowie. Zachciało mi się treningu nóg
Uznałem że jako tako mogę już stać na dwóch nogach, równomiernie rozkładając ciężar. Więc można by zacząć delikatnie rozgrzewać nogi, zwłaszcza lewą.
No to co przysiady będą dobre? Tak też myślałem. Zrobiłem sobie taki przysiad, w sensie zszedłem na dół, po czym jakiś prąd mi przebiegł przez cały lewy mięsień czworogłowy. Przestraszyłem się, ale zrozumiałem że noga po niemal 6 tygodniach zapomnienia nie ma ochoty się ruszać. Dobra, postanowiłem podejść do tematu lżej:
-wstawanie z krzesła obunóż 10-10-10

I to zdecydowanie wystarczająco dla lewej nogi. Prawa robi nawet pistolety ale lewa to totalny inwalida i muszę trening dostosować do słabszej strony. Nawet po tych 30 powtórzeniach boli mnie mięsień, i wcale nie było to dla mnie łatwe. Postaram się powoli rehabilitować.

A w kwestii muscle upów, widzieliście Kali'ego? Ten gigant waży 116 kg i robi kilkanaście powtórzeń! A jaka jest Wasza wymówka?



www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
17.11.2014r.
Dziś piękny trening, rozbity na dwie sesje, drążkową i pokojową.
-Muscle ups (2 powtórzenia)*5 serii Tutaj postęp techniczny, z 10 powtórzeń, tylko ostatnie 3 nie były symetryczne, reszta łądnie przez dwie ręce. Oczywiście z bujnięciem i pomącą nogami, ale to będzie wymagało nieco więcej czasu.
-Podciąganie b. szerokie (4 powtórzenia)*4 serie Na szerokość dwa razy większą niż rozstaw ramion, sporo szerzej niż zwykle. No i ostatnie powtórzenie ostatniej serii wymagało kopnięcia w powietrze czego bardzo nie lubię :/
-Dipsy (1-2-3)*7 sekwencji
-Skłony boczne Saxona (1-2-3)*4 sekwencje Robione w superseriach z dipsami. Postanowiłem trochę ruszyć skośne mięśnie brzucha dzisiaj.
-Pompki b. szerokie na krzesłach (8 powtórzeń)*6 serii



Razem to:
10 muscle upów
16 szerokich podciągnięć nachwytem
42 dipsy
24 skłony boczne Saxona (na każdą stronę)
48 szerokich pompek na krzesłach


Co do diety, zauważam trudności motywacyjne. Jeść mi się chce, ale robić tego jedzenia już nie Natomiast udaje mi się jeść minimum te 3 duże posiłki dziennie, plus podjadam pomiędzy więc powinno być ok.

A w temacie muscli, nawet panda, i to ruda potrafi je robić
http://9gag.com/gag/aPymnPP


Zmieniony przez - King144000 w dniu 2014-11-17 18:13:28

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Nie wiem czy ta kreatyna aż tak działa na początku, ale dziś się zważyłem rano "na pusto", i waga wskazała 76 kg. Może to błąd statystyczny. Nie wiem, okaże się za jakiś czas.
19.11.2014r.
-Muscle ups (2 powtórzenia)*6 serii Niektóre wychodziły gładko jak w masło, inne jakbym pierwszy raz drążek złapał.
-Podciągnięcia b. szerokie 4-4-4-4-3
-Lsit (10 sekund)*3 serie
-Dipsy wąskie (1-2-3)*8 sekwencji

Dodatkowe pompki na klatę sobie odpuściłem, bo czułem już bardzo mocno zmęczone przednie aktony barków. Nie chcę przeginać.
Pozytywne wrażenia, tylko na dworzu zimno a drążek mam tylko tam. Od morza strasznie pizga.
No i L-sit, co poradzić na skurcze czworogłowego, wie ktoś?

Razem to:
12 muscle upów
15 b. szerokich podciągnięć
30 sekund L-sita
48 dipsów

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
kreatyna to nie środek "masotwórczy"
a na skurcze magnez

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Dzięki, wyposażę się ;) Ale jednak kreatyna wpływa na wzrost objętości mięśni, a to się przekłada na wagę, nie? Przynajmniej z tego co czytałem o jej działaniu. Nieważne, liczę że z masą tak dalej pójdzie. Najwyżej będzie ciężej z drążkiem/poręczami A propos, ciągle jestem głodny ostatnio, a jem jak głupi. Idę coś usmażyć

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nakręca się metabolizm bo ćwiczysz to i jeść się chce.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Kreatyna nawadnia komórki miesniowe. Woda oczywiscie cos tam wazy ale jednak nie jest to ta waga na której nam najbardzie zalezy, czyli tzw "sucha masa".

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Ok, dzięki za rozjaśnienie. Właśnie siedzę z pełnym garem spaghetti. Nie spodziewałbym się że na metabolizm można wpłynąć takim małym bodźcem, bo przecież aż tak dużo nie ćwiczę. Ale widocznie w porównaniu do wcześniejszego "niczego" to dużo. Czekam już na piątkowy trening.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
21.11.2014 r.
-Muscle ups (3 powtórzenia)*7 serii Jest super bo wszystkie były symetryczne, niefajnie bo wierzgałem nogami i bujałem się żeby je zrobić. Ale symetryczne
-Podciąganie się b. szerokie (4 powtórzenia)*5 serii
-Lsit (10 sekund)*4 serie
-Pompki b. szerokie z nogami wyżej ~35cm (5 powtórzeń)*6 serii

Jest dobrze. Co do muscle upów, kolejnym krokiem w progresji będą wejścia z prostymi nogami. Później będę eliminował bujanie.
Weekend odpoczynku

Razem:
21 musce upów
20 b. szerokich podciągnięć
40 sekund L-sita
30 pompek na klatę z nogami wyżej


Zmieniony przez - King144000 w dniu 2014-11-21 18:45:22

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
24.11.2014r.
Dziś czułem, że się jeszcze nie zregenerowałem piątkowym treningu. Do tego ubiegły weekend nie sprzyjał odpoczynkowi
Dlatego zrobiłem bardzo krótki trening:
-muscle ups 3-3-2
-dipsy (1-2-3)*2
-wznosy nóg na drążku do L 10

W środę zobaczymy jak dalej.

Wiecie może z czego wynika dość długo trwający ból zginaczy przedramion? Tzn. tych zginaczy ramion które znajdują się w przedramionach. Czytałem że taki ból może wystąpić po uginaniu ramion nachwytem. W każdym razie czuję ich lekki ból, może od muscli, nie wiem.


Zmieniony przez - King144000 w dniu 2014-11-24 16:33:04

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma w 3 miesiące

Następny temat

Ilosc powtorzen w ostaniej serii

WHEY premium