SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy na ilość białka - wyniki!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 737
Jeśli chodzi o smak waniliowy olimpa to dla mnie jest OK. Zjadłem 4,5 kg. Top Massa i wcale nie musiałem się do niego zmuszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
Dzięki za spis tych odżywek

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Wszelkie dywagacje na temat smaków... rozpuszczalności... estetyki wykonania pudełka... koloru miarki... uśmiechu sprzedawcy i tak nie są przecież najważniejszym kryterium w doborze supla przez większość niezamożnych Polaków...
bo to nie ta cała otoczka tworzy mięśnień... dobrze wszyscy wiemy, że liczy się jakość BIAŁKA...
kulturystyka jest sportem dla twardych facetów... przerzucanie ton żelaztwa nie jest robieniem sobie manicure w salonie kosmetycznym...
i tak podchodząc do tematu rozmowy o wyższości smaku truskawkowego nad jogurtowo-truskawkowym muszą blednąć... wiem wiem... za chwile mnóstwo osób powie: PRZECIEŻ SMAK JEST BAAAARDZO WAŻNY...
oczywiście sam z obrzydzeniem wspominam czasy ovopolu nawet mieszanego z gainerem nutrendu...
I teraz pytanie: niech odezwie się ktoś kto uważa, że organizm ludzki lepiej wykorzysta supersmacznego optimuma niż bezsmakową ostrowię...
kto uważa, że ilość mięśnia po optimum albo innym nectarze syntraxa będzie większa i lepsza niż po ostrowii??

ale wspomniałem wcześniej o kwestii oszczędności... jakże istotnej...
otóż płacąc mniej za jeden produkt zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na coś innego...
Pytanie: dlaczego miałbym kupować super-wypasione 2 kg białka firmy X za ok 130 zł skoro mogę mieć 2 kg ostrowii za połowę tej kwoty...
a jeśli mam za połowę to zostaje mi 70zł... hmm... za 70 zł mogę kupić sobie 300g monohydratu kreatyny + dodatki + butelkę oliwy z oliwek...
to tylko jedna z przykładowych konfiguracji wykorzystania zaoszczędzonej kwoty...

ja już jestem stary i mam gotówki wystarczająco aby bawić się najprzeróżniejsze w smaki i rodzaje... ale jest w polsce niezliczona ilość młodych kulturystów... hmm... sportowców, dla których każda zaoszczędzona złotówka będzie kolejnym krokiem na drodze do uzyskania lepszej sylwetki... poprawienia wyników sportowych...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ja muszę się przyznać, że ostatnio mam jakiś kryzys jeśli chodzi o sp80(wanilię). Na samą myśl o spożyciu (a zaraz to zrobię) mdli mnie niemiłosiernie. Dobrze, że to końcówka.. Dziś odebrałem mxpro czekoladkę i powiem, że na wodzie smakuje super. Co do rozpuszczalności to jeszcze z żadnym białkiem nie miałem problemów (blender)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
a ovopolu nigdy z niczym nie mieszałem... i nawet mi smakowało..

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
desperat

ja tam pamietam jak Hosse tym dilował

to były czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
niop.. przed hosse brałem je jeszcze od sona

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
mnie smak ani firma nie robi
zezre wszystko, co uchroni mnie przed katabolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mnie też prawie wszystko wchodzi, ale nie dlatego uważam, że jakość powinna być bezsprzecznie na pierwszym miejscu/a napewno kryterium przeważającym nad smakiem/.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2005-05-04 23:18:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
mysle, ze dla tych, ktorzy przykladaja sie do treningow i cwicza dla siebie, smak nie robi najmniejszej roznicy. wazne zeby byl taki sklad proszku jak na opakowaniu. smak to kwestia drugorzedna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie odnosinie cyklu

Następny temat

HMB czy KREATYNA ?

WHEY premium