SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy na ilość białka - wyniki!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Narazie jak dla mnie tylko scitec dal ciala reszta zmiescila sie w 5% bledzie na olimp nie ma co nadawac nie ma jeszcze badan moze zmiesci sie w 5% normie kto wie trzeba poczekac ps jestem zwolennikiem vitala swoja droga ciekawe jak by wypadla 82 tej firmy podobno jest testowana ale kto wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
spoko :)

ja jestem za przebadaniem białka Vitalmax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
firma Ostrowi...a normalnie nie zajmująca się odżywkami łatwo mieści się w przedziale 1% a firmy zajmujące się tym ledwo mieszczą się w 5%?? Jakoś tak nie bardzo jak dla mnie...

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g... prawda ze 5% to nic.

A nawet jesli to dopuszcalna odchylka to jakos dziwnie te wiekszosc firm miesci sie prawie idelanie w granicach tych 5% na minus - Wiec skoro tak umia wycelowac dokaldnie, to widac to nie problem z procesem produkcyjnym a celowa dywersja.

A jesli te 5% to g.. To np tez wg was w pozdku by bylo jakby ostrowia sie sprzedawala nie wpc 80 a wpc 85? A co tam - przeciez to zadna roznica jaka nazwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki jest procent wiarygodnosci tych badań?
jaki procent pomyłki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ale bimbam ma rację... ciekawe czy to celowe obniżanie zawartości surowca... i co w takim razie stanowi wypełniacz?? rolmlecz??

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Eeeee tam, Ostrowią wypełniają braki bo tania i dobra jest

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Rany, macie wszyscy moim zdaniem nietrzezwe spojrzenie na sprawe. Dziwicie sie ze Olimp wykrzykuje z gory ze poda do sadu? Ja sie nie dziwie. Jakbym mial taka firme to pierwsze co bym robil to zapobieganie takim badaniom. Przeciez postawcie sie na ich pozycji, ktos tu robi badania, nie wiadomo gdzie i mase oosb to czyta, nie wiadomo po co to robią, twierdza ze z ciekawosci. Na ich miejscu od razu bym uznal ze to konkurencja probuje mi dokopac, bo ludzie ktorzy sa autorytetem dla nas na forum nie musza byc dla nich. Tak wiec twierdzac ze Olimp chce cos ukryc pleciecie trzy po trzy, przeciez wiadomo ze jak wyjda badania zle to pada na nich fatalne swiatlo, a badania nie koniecznie musza byc prawdziwe, rzetelne i trafne. Pozatym z kad wiesz ze dana odzywka nie byla kupiona u sprzedawcy oszusta, ktory np. odkleil naklejke wycial mala dziurke osypal sobie torche odzywki i dosypal mleka w proszku? Prawie nie do zauwazenia a slyszalem i o takich przekretach (to akurat szansa 1 na 10000 przyznaje ale jakby poszukac to takich hipotetycznie mozliwych sytuacji znalazlo by sie wiecej, a nie glupio by wam bylo jakbyscie blednie kogos oskarzali o waly?). Pan A. tez pier.do.li trzy po trzy. Jakie sady adwokaci itp. nie ma zadnej koniecznosci ukrywania sie z tymi badaniami. Przeciez jak przyjdzie co do czego, to sytuacja wyglada nastepujaca osoba taka a tak oskarzona o pomowienia wobec firmy Olimp zaniosla tylko probki ich odzywki do labolatorium! To labolatorium podalo wyniki i jezeli one sa bledne to labolatorium jest winne wprowadzenia tej osoby w blad przez co opublikowala zle wyniki. Osoba byla nie swiadoma. To takie moje rozwazania patrzac z innej strony. Moje osobiste zdanie jest takie: przebadac jak najbardziej wsyztskie najbardziej znane firmy (Olimp, Vitalmax, Hitec i co tam jeszcze chcecie, te 3 to mysle dobry pomysl na nastepne badania bo sporo osob kupuje wlasnie tych firm produkty ). Ale przebadac w porzadnym laboratorium, pieniadze sie znajda jak sie zrobi akcje to nawet sam sie dorzuce ile dam rade, i mysle ze kazdy kto choc raz kupil odzywki dorzuci swoje 2 zl zeby potem wiedziec co je i czy go w ch.ooo.ja nie robia, bo to 2 zl da mu wiecej zysku niz straty. Moje dwie rady na koniec bo juz pozno i ide spac: Sceptycy - nie wieszac psow na firmie olimp bo czytajac ten post to jeszcze nie widze powodow zeby oskarzac zanim cokolwiek udowodniono. Olimp - po co chlapac jezorem na darmo skoro jeszcze nie ma badan, jak beda i stwierdzicie ze cos nie tak to zaskarzcie, jak sie okaze ze dobre to macie reklame i to lepsza niz taka na ktora wydajecie majatek. A jak wyjdzie ze jakies przekrety sa w waszych produktach i jeszcze wszyscy zobacza wasze wczesniejsze wrzaski to nie chcial bym byc na waszym miejscu, straszenie nic nie da zawsze znajdzie sie ktos kto obejdzie wasze zakazy i pozwy. Z gory mowie ze nie jestem sympatykiem marki Olimp, jem ostatnio tylko Vitalmax (wczesniej raz jadlem bialko Olimp, kretke Treca, Megabola i jakies tma suple Hitec), jestem zwyklym studentem ktory ciula ostatnie grosze na odzywki i tez chce wiedziec czy sprzedawcy sa uczciwi. Poprostu Czasem nie rozumie waszych fanaberii, zawsze sa dwie storny medalu. nie lepiej publikowac badania a nie komentowac i szczekac na siebie na wzajem. Kazdy swoje wnioski i tak wyciagnie.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534
Skontaktujcie sie z redakcjami pism branzowych i zaproponujecie badania porownawcze marek... np. OLIMP, VITALMAX, HITEC, TREC, NUTREND... wiecie jaka bedzie odpowiedz ? ODMOWNA.

Te marki sa w reklamach, nikomu nie zalezy, zeby wyniki wplynely na wyniki sprzedazy.

Dlatego takich badan nie bedzie w Polsce tak dlugo, jak dlugo "ktos" ma monopol.

Czy moze wreszcie ktos z kierownictwa SFD skontaktowac sie z pismami, zaproponowac badania - ustali kto placi, gdzie sie to robi itp - metodologia to podstawa.

Dostaniecie odpowiedz ODMOWNA. Niech kazdy sobie teraz odpowie na pytanie, dlaczego

Lesson to learn in life: there is very little correlation between muscle size and psychometrics. Idiots with good genetics can build absolutely ridiculous physiques with a few workouts a week and the occasional bit of drug use. By the same token, there are some very brilliant people in this industry who are less well-developed physically. And do you know why?? because 90% of phenotype is genetics + environment.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Dlatego takich badan nie bedzie w Polsce tak dlugo, jak dlugo "ktos" ma monopol

a kto ma ten monopol ??

grupa trzymajaca wladze ??

Wodzu odpusc juz wladze !!- pojawia sie badania

- apel z krzywym ryjem binia w tle


archiwum X to nic przy SFD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie odnosinie cyklu

Następny temat

HMB czy KREATYNA ?

WHEY premium