SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testujemy nowy produkt HIGH KICK PROFESSIONAL

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
Równiez chetnie przetetestuje

wiek - 22 lata,
staż treningowy - razem z 3 lata
stosowane produkty przedtreningowe - kofeina, beta-alaninne, white flood
uprawiane sporty - zapasy, boks, mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
wiek: 19
staż: 2 lata będzie
uprawiane sporty: przede wszystkim boks, do tego dochodzą różne treningi wspomagające czy też sporty zespołowe
Stosowane wcześniej przedtreningówki: napalm, High Kick (do teraz)

Dla mnie zwykły HK też był zbyt mało pobudzający, liczę, że wersja professional będzie mocniej kopała. Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Mezengan w dniu 2012-04-28 19:33:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek: - 18 lat

Staż treningowy: - Boks Tajski + Elementy MMA 2 lata (2011 Klub Kodokan Gliwice, 2012 treningi na Hali Sportowej Pyskowice)
Siłownia: 3 lata (aktualnie trenuje w siłowni Pure w CH Forum Gliwice, wcześniej Power Gym Pyskowice).
Trenowałem jeszcze siatkówke oraz wystartowałem w zawodach Cała Polska Biega (4 miejsce bodajrze zająłem).
Aktualny trening: - Siłownia pon, śr, pt; tajski czwartek; bieganie + skakanka (sobota, wtorek). Niedziela - wolne.

Suplementacja:
Brałem: Hyperdrine OD, Thermal Pro, Rhino Revolution, N.O.-EXPLODE, Xedra-Cut Lava Sticks, Biosterol, Testosterol, ZMA, BCAA Xplode.
Aktualnie: Machine Man Burner (dzisiaj ostatnia tabletka), Kreatyna Ethyl Ester (FA), HMB (USN), Białko Protein 80 (HiTec), Witaminy + T-100.


Zgłaszam się do udziału w teście, jednakże z powodu, że jestem nowy na forum mogę tylko obiecać, że jeśli chodzi o sport wszystko robię sumiennie, więc recenzja/opinia będzie rzetelna (utrzymuję stały tryb życia + dobraną dietę, co znacznie wpływa na działanie suplementów) .

Zmieniony przez - SharD w dniu 2012-04-30 01:04:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Moi drodzy! umówmy się, że jeszcze dziś macie czas na zgłaszanie się a wieczorkiem podsumujemy i wytypujemy Testerów :) do których myślę, że w piątek puscimy przesyłki pozdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Dziś sprawdziłem tego High Kicka na treningu typu Crossfit opisałem go w dzienniku nie chcę też robic reklamy wiadomo z jakiej racji zatem sami ocenicie ale powiem hmmmm....... )

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18333
Zgłaszam się .
19 lat kończę w lipcu
jadłem jacka 3d i nox pumpa
staż na siłowni prawie 3 lata
siłownia 4 razy w tygodniu (trening siłowo-wytrzymałościowy)
boks 2*w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie piszcie kiedy te odżywki skończyliście brać. Bo wszystkie pobudzaczne mają różnorodny wpływ na organizm. Jeśli chcecie coś testować, to testujcie jeden produkt, a nie róbcie tego w taki sposób, że wyniki będą zaniżone/zawyżone, bo macie kilka innych substancji dostarczanych z innych produktów. Trening to jedno, suplementacja drugie, a zdrowy tryb życia to trzecie. Żeby suplement miał działanie, takie samo jak na etykietce musicie się postarać. Na każdym pudełku jest napisane "nie może być stosowany w zróżnicowanej diecie". Suplement działa prawidlowo jak te wszystkie czynniki połączycie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
zdecydowanie słuszne przypomnienie, choć mam nadzieje ze dla wiekszosci testujacych to o czym kolega wspomina powinno byc oczywiste.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
WIEK - 18 lat
STAŻ TRENINGOWY - 2 lata
STOSOWANE PRODUKTY PRZEDTRENINGOWE- kofeina, guarana, sfd pure power, massacra episode 2, thermo speed wszystko daawno temu, napewno pare miechow
UPRAWIANE SPORTY - silownia(redu) 4x w tyg + raz w tyg interwały/kompleksy sztangowe.

zapewniam rzetelne i regularne wypiski, prowadzę od listopada dziennik na sfd

Zmieniony przez - Pesymista w dniu 2012-05-01 01:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11443
Czekamy na wyniki naboru, milego odpoczynku dzis wszystkim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs Trenera Personalnego z 24Fitness w Gravitanie

Następny temat

SUPLEMENTY DLA FIGHTERA - co wybierać? DYSKUSJA

WHEY premium