SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testujemy nowy produkt HIGH KICK PROFESSIONAL

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23552
WIEK - 21 lat
STAŻ TRENINGOWY - 4 lat
STOSOWANE PRODUKTY (w tym roku) - BCAA, Omega. kreatyna, witaminy,kofeina,guarana
UPRAWIANE SPORTY - silownia, aeroby, boks

SPORTOWY TRYB ŻYCIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak sie nie trenuje sztuk walki to mozna? bo szczerze mowiac bralem sporo mocnych przedtreningowek takich jak jack3d, nox pump, cobra labs curse, tested burner, no xplode, shock therapy, super pump. Bo widze ze tu niektorzy to zglaszaja sie a cpali jedynie kawe z kofeina w tabsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Powiem Ci tak. Możemy Ci dać do sprawdzenia tylko chodzi o to, że jest to produkt o działaniu pod sporty wydolnosciowe, sprawnościowe i przy klasycznym treningu możesz nie odczuć jego specyfiki działania a bynajmniej ja tak miałem przy High Kicku tzn na normalny trening jest ok ale nie działa powiedzmy tak bardzo przydatnie- jak dla mnie. To tak jak byś piłką do Rugby chciał grać w noge niby sie da ale to nie do konca o to chodzi. Ja to tak odbieram :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Marcin, a do kiedy trwa rekrutacja na testerów?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Marcin4_

Pytam z ciekawości , nie jestem ekspertem w dziedzinie suplementacji , sam szukam pomocy w tym temacie , jednak roztrzepanie na treningach SW gdzie .

Technika jest , powtarzasz , próbujesz na logikę zrozumieć pewne zachowania , musisz zapamiętać , nie raz spisać , powtórzyć w głowię w autobusie, sparingi zadaniowe gdzie uczysz się wykorzystać się techniki w praktyce ITD....

Więc rozumiem zwiększone dawki B-A , BCAA , ekstraktów ziołowych itd.

Według mnie zwiększone działanie stymulujące pracę układu mięśniowego - OK

Jednak zwiększone działanie pobudzające OUN - nie koniecznie , bo według mnie w obecnej wersji HIGH-KICK było wystarczające .

Nie każdy trening SW wygląda na zayyyyyeprdalanie , 60 % całego procesu przygotowawczego to szkolenie umiejętności czyli TECHNIKI .

oczywiście to luzne moje spostrzeżenie - nie wiem co tam siedzi , i nie mam wielkiej wiedzy na temat suplementacji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45894
Marcin4_
Oczekujemy szczerej wypowiedzi w poście który założę na temat działania podobnie jak wcześniej czyli jedna lub dwie wypowiedzi porównanie do wcześniejszego i ocena wg kilku klasycznych zapewne podpunnktów


Czyli z tego co wnioskuję po wypowiedzi to jedynie osoby które testowały wcześniejszą wersję będą testować również nową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Co do wypowiedzi, to nie te osoby co wczesniej tylko podobnie co do opinii spokojnie :) Rekrutacja hmm nie było specjalnie limitu czasowego wiec jeszcze kilka dni macie. Co do luźnych spostrzeżeń to odpowiem Ci, że jeszcze sam nie wiem co tam siedzi więc po prostu ma to być poprawione czy też bardziej efektywna wersja :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
WIEK - 19,5L
Waga- 108kg
STAŻ TRENINGOWY - 3 Lata

STOSOWANE PRODUKTY PRZEDTRENINGOWE- 1 m.r, mesomorph (stary i nowy), noxipro, jack3d, nox pump (2 odmiany), shock, no xplode, napalm

UPRAWIANE SPORTY- Boks 6 dni w tygodniu, w tym siłownia interwały nie raz 2 treningi dziennie wszystko pod boks.


Jak widać brałem już wiele różnych przed treningówek, głównie potrzebuję je 3-4 razy w tygodniu przed cięższymi treningami i sparingami, obecnie jestem po 2 miesięcznej przerwie od pobudzaczy.

Piszę tutaj bo zainteresowało mnie "mocne działanie nowego produktu". Zastanawia mnie czy przy mojej wadze będzie to produkt "kopiący" bo najważniejsze dla mnie jest pobudzenie, czy tak jak większość przedtreningówek na rynku produkt lekko pobudzający (przy jednej porcji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 919
WIEK - 21 lat
STAŻ TRENINGOWY - 1 rok
STOSOWANE PRODUKTY - BCAA, Omega 3, aktualny high kick, Carbo
UPRAWIANE SPORTY - kick boxing
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Koledzy ja tez nie jestem fanem produktów które wywołuja na treningu efekt "niepokoju i ageresji " co okresliłem ze nowy HK prof jest dla mnie za mocny ( zupełnie wystrcza zwykly lub iron pump xtreme ) jednak pewna grupa ludzi okreslila HK jako produkt za malo pobudxzajacy , dla nich wypuścilismy HK prof który własnie tych ludzi wrszczie zadowolił. Zobaczymy jak sie wypowiecie porównujac zwykly HK z nowym prof (króry ma po prostu znacznie wiekszą dawki pobudzaczy plus dodatek 1 stymulanta wiecej. Wychodzi tez nowa wersja staregoi HK w którym (jak juz jeden z Kolegów chciał ) bedzie o 0,5g wiecej beta alaniny i o 0,5 g wiecej tauryny jak tez o 0,75 bg wuecej karnityny co zmniejszy ilośc cukrów do 2 - 3g g ( w wersji poprzedniej i tak cukrów jest mało, w tabeli do wqeglowodanow producent wrzucił niebialkowe związki azotowe które są nośnikami dla witamin i magnezu w formir organicznej , co dało wynik 6g jednak w tych 6g prawie 2 g to właśnie te nosniki )
pozdr
mc

ps
sam zanzaczyłem by rozpoczynac od 2/3 porcji a nie od caości , cieszy mnie fakt ze zgłaszaja sie normalni ludzie a nie fani m... go.. j.. bów w roidzjau amerykanskich produktow w ktrych poza ekstraktem z geranium kofeina kreatyna nie ma nic wiecej a i tak maja cała rzzesze fanów , w naszym hadrcore, czy show time, jak HK prof poza pobudzaczami jest popnad 20 zwiazkow aktywnych które zapewnia zminimalizoawane efektu katabolicznego jak tez zlikwiduja reakcje "potreningowego doła "

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs Trenera Personalnego z 24Fitness w Gravitanie

Następny temat

SUPLEMENTY DLA FIGHTERA - co wybierać? DYSKUSJA

WHEY premium