SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron solo-test

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5676
Nie było tego głupiego pytania


Zmieniony przez - nieWIEMsam1 w dniu 2018-10-24 09:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5676
Witam ponownie. Mam mały problem. Od 7-10 dni swędzi mnie lewy sutek i zrobił się z wyglądu inny niż prawy. Tak jak pisaliście bez paniki i macania zaczęło się to jakieś 2 dni po ostatnim strzale z hcg. Było 5000 jednostek rozbite na 3 razy co 3 dni. Hcg poszło w 5 tygodniu cyklu i wtedy też dorzuciłem symex 0,5 tabletki co 3 dni. Do momentu bicia hcg wszystko było ok. Pewnie mi wywaliło E2 które i tak było ponad normę tak jak pisałem wcześniej (badania). Pytanie brzmi co teraz zrobić? Zwiększyć dawkę symex na jakiś czas? Jeżeli tak to jak? W tym momencie mam tylko to z ia. Badania będę robił dopiero za 3 tygodnie znowu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Skoro się coś dzieje to się robi badania na cito
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
Leć jutro zrobić badania a nie za trzy tygodnie. Będziesz miał wynik można coś myśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5676
Wiem. Problem że nie dam rady na już zrobić. Sprawdzę w sumie czy gdzieś tu blisko mam lab jak się uda to zrobię. Co do tego czasu? Ja to ten czubek ze Szwecji gdzie z badaniami ciężko.
Z badań E2, Prolaktyna i Progesteron?


Zmieniony przez - nieWIEMsam1 w dniu 2018-10-29 22:08:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
tak te badania co wymieniłeś, i wtedy sie zobaczy co podać i w jakiej ilości
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5676
Jutro zadzwonię i zapytam czy robią prywatnie w okolicznych przychodniach zdrowia. Na stronach www nie ma żadnego info na ten temat. Laby prywatnego tu blisko nie mam. Pieprzony sut Jak myślicie sprawcą będzie E2? Czysto hipotecznie pytam.


Zmieniony przez - nieWIEMsam1 w dniu 2018-10-29 22:50:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Jesli bedzie problem z badaniami to daj tamox jesli masz 20 mg dziennie.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5676
Badania będę mógł zrobić w piątek lub poniedziałek. Tak że wyniki w następnym tygodniu będą. Dzisiaj ma lecieć test tak jak było w planie? W razie "w" będzie potrzebny tamox tak jak pisal Alex? Mam tylko exe tak że kilka dni mi zajmie ogarnięcie jakiegoś innego środka. Pisaliście żeby dać pół tabsa cabaseru na tą podwyższoną prolke, dzisiaj pewnie go ogarnę. Dawać przed badaniami czy czekać? Ogólnie to cyc dzisiaj nie swędzi. Tak poza tematem wiecie ile za te badania tu chcą? Prawie 500 zł plus do tego muszę zwolnić się z pracy i jechać dobre 50km w jedną stronę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
Jeżeli nie zauważyłeś różnicy wielkości i przystało swędzieć narazie się wstrzymaj i zrób sobie badania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron, tamoxifen

Następny temat

Wyniki badania - niski test. Prośba o ocenę

WHEY premium