SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron solo-test

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak juz taki spam to wiem cos o tym, mam tam siostre w Szwecji, szwagier ma swoj gab. stomatologiczny, a wiec jakos tam zwiazany ze sl. zdrowia. Jego ojciec (ok 90 lat) ma juz zjechane zdrowie, zaslabl i szwagier nie czekal na karetke, a zawiazl ojca sam, po badaniach powiedzieli mu, ze jak serce sie zatrzyma to juz nie warto reanimowac....no qrwa! Tak jak auto, nie oplaca sie remontowac, bo za stare??? Zrobil zadyme i dziadek do dzis ma sie dobrze, a bylo to na poczatku roku. Odrazu uprzedze....nie dam rady tam zalatwic igiel itp;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1180
Nigdy bym nie prosił o takie przysługi (nawet znajomych) w tym kraju. Źle by się to mogło skończyć. Sprzęt ogarnę. Dostałem też info że symex będzie dostępny. Brać więc ari czy symex? Towaru biorę na ok 20 tygodni. Jak będzie wszystko ok to lecę dalej do września 2019 :) przez te 20 tygodni test 250mg e5d.
PS. Czy przy takiej małej dawce też dostanę ten humor o którym wspominaliście wcześniej? XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
osobiscie wybralbym symex, mimo wszystko nowsza generacja leku, a i do takiej dawki testa ari to za mocny kaliber


Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-08-04 10:39:18

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
jw przedewszystkim z pierwszego powodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1180
Dzięki. W takim razie będzie symex. W ile tabletek się zaopatrzyć na okres 20 tygodni tak mniej więcej? W tym przypadku celujmy w słowo więcej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
op 30tabl powinno styknac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1180
Powiedzcie mi jeszcze czy jak zacznę bić testosteron 3 tygodnie przed badaniami żeby zobaczyć jak estro i reszta to dać już wtedy hcg czy dopiero po badaniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
ajakim systemem bedziesz bil hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1180
Jeszcze nie wiem do końca. Albo raz na tydzień albo raz na 2 tygodnie. Tak żeby w miesiącu było 5000iu. Będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
ja bije 2x2500e3d co 4-6tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron, tamoxifen

Następny temat

Wyniki badania - niski test. Prośba o ocenę

WHEY premium