SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron a przedwczesny wytrysk

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3809
Panowie czy miał ktoś z was z tym problem, ze podczas cyklu zdarzało wam się bardzo szybko kończyć? Wbijam aktualnie propa 100mg eod czasami zdarzy mi się e3d wbić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
zbadaj estro i prolke, przy wysokim estro tak może się dziać, a prolke profilaktycznie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Niski czy wysoki jeden kit , to akurat nie ma żadnego związku . Przy drugim razie będzie lepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3809
No libido bardzo dobre ochotę mam cały czas ale strasznie szybko dochodzę za pierwszym razem a drugiego razu nie ma bo się zniechęca dziewczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35086 Napisanych postów 89959 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941144
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3637
Temat raczej bardziej dla psychologa, hormony - OK sa tez wazne, ale graja raczej drugorzedna role - wiem sam po sobie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
damianz96
No libido bardzo dobre ochotę mam cały czas ale strasznie szybko dochodzę za pierwszym razem a drugiego razu nie ma bo się zniechęca dziewczyna.


Właśnie w tym będzie problem teść w maxie, libido mega, podniecenie pewno też mega i masz rezultat. Jak bez teścia nie było problemu to się nie przejmuj z czasem minie. Albo ładujesz kilka razy z rzędu albo na ręcznym lecisz przed . Zdrowia i masy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
damianz96
No libido bardzo dobre ochotę mam cały czas ale strasznie szybko dochodzę za pierwszym razem a drugiego razu nie ma bo się zniechęca dziewczyna.


Czestrze zabawy moga pomoc. A bankowo dapoxatyna poradzi sobie z tym wzoro, partnerka bedzie krzyczec bys konczyl sa fajne mixy na rynku viagry/cialu + dapo. Chociazby:
https://www.sfd.pl/super_kamagra_-t911714.html 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
e-lite
Niski czy wysoki jeden kit , to akurat nie ma żadnego związku . Przy drugim razie będzie lepiej

Może u ciebie tak, jednak poziom estro ma spory wpływ na długość stosunku, analogicznie przy niskim praktycznie nie da się dojść,

No chyba, że to serio twój pierwszy raz to nie ma co panikować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
BarylaWsc pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699767
BarylaWSC masz teorie wyssane z palca , Elit dobrze pisze nie ma to wiekszego znaczenia . Na libido / potencję tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

poziom bf

WHEY premium