SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron - hormon młodości

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Nie dajcie się oszukiwać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
ja bankowo zacznę wbijać po 40, a może i szybciej :)

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5387
Co myślicie o tym, żeby dziadkowi załatwic troche towaru? Babcia pewnie mi podziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
lepiej kup dziadkowi geriavit pharmaton z zenszeniem.


a sobie gumowy mlotek i od razu wykorzystaj do j.ebniecia sie w dekiel.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
uwazaj zeby zamiast kaktusa nie staneła mu jeszcze pikawka

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 907
chudzina po 30stce wreszcie uzył mozgu Jak myslisz jakie moga byc koncekwencje... wiadomo ze szybciej organizm zuzywasz to i szybciej cie dopadnie choroba ktora masz w genach a na ktorą masz kipnąc. Wszystko kwestia organizmu, byc moze bedziesz zyl jeszcze dlugo i zdrowo.Gdybym mial rozpatrywac za i przeciw to gdyby na koksie przeciętniak zył powiedzmy ~60 lat to chyba moze powiedziec ze mu sie opłaciło.Jezeli krocej to tak srednio

Poza tym ten cały art, przeciętny wiek w jakim ludzie zwykle zaczynają stosowac terapie hormonalne i dawki jakie tam sie stosuje sa tak odmienne od tego co sie tutaj pisze ze szał hvja Dla mnie bardziej hormonem mlodosci jest gh.a tak zupelnie odchodzac od tematu sa 3 podstawowe, potwierdzone naukowo warunki długowiecznosci.Niestety pamietam tylko dwa niski poziom insuliny i niska temperatura ciała.Na to drugie mamy tylko posredni wpływ bo znowu geny decyduja najwiecej. A dieta ponizej 1500kcal podobno nie daje tego efektu wolniejszego metabolizmu i wolniejszego zuzywania sie komorek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5387
chudzina powiedzial co wiedzial, chociaz z tym geriavitem to nie jest taki głupi pomysł, musze mu kupic na imieniny, co do mlotków to jesli lubisz takie zabawy to mozesz jeppppnąc sie nawet 5ciokilowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
chlopie - kazdy uzywa mozgu kiedy mu sie podoba i decyduje sie na takie zycie, jak mu sie podoba. twoje gdybanie o szybszym zuzywaniu organizmu wziales prosto z powietrza, bo badan zadnych nie bedziesz umial przytoczyc.

czyniac jakikolwiek wybor odnosnie spraw zyciowych, decydujesz sie na jego konsekwencje.
przyklad - robisz dzieciaka, twoja kobieta umiera przy porodzie. i co - mogles uzyc mozgu, nie robic dzieciaka i byc z nia duzo dluzej.

nie wiesz jak sie czulem przed zyciem na tesciu, nie wiesz jak sie czuje teraz, wiec skad wiesz co mi sie oplaca bardziej? teraz kazdy rok mojego zycia jest wiecej wart, niz zanim wszedlem na towar. czy to tylko testo? pewnie, ze nie. ale odgrywa spora role w tej calej ukladance.

a moje rozterki - no coz, zawsze mysli sie o tych gorszych stronach imprezy. wazne, zeby dokonywac wyboru swiadomie. a do tego trzeba czytac, czytac i jeszcze troche czytac. wiecej, niz na sfd napisali albo w artykule o diecie ponizej 1500kalorii.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Ja tak sie kiedys zastanawialem co by sie dzialo z gosciem, ktory leci na towarze przez caly czas i powiedzmy wybucha owjna, dajmy na to III wś (), zaklady farmaceutyczne zostaja zniszczone, undery wstrzymuja produkcje. Ciekawe jakby taki okres przetrwal facet, ktoremu po jakims czsie wyczerpaly sie zapasy towaru i musi wrocic do normalnosci w takim chvjowym czasie, gdy trzeba walczyc o przetwanie.
Jeszcze jest mozliwosc zrobienia odbloku, ale w przypadku test 4 life to glugotrwaly proces.

tak czy inaczej chvjowo.

No mozna jeszcze do armii wstapic, to na froncie moze by dali zolnierzom cos dziubnac.

Po dlugotrwalym podawaniu insy z zewnatrz wlasna produkcja staje tak jak w przypadku testa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 907
No wiesz przyklad z dzieciakiem a braniem testosteronu jest troche chyba nietrafiony.Ale nie chce mi sie filozofowac.Poza tym do ciebie napisalem tylko pierwsze trzy zdania i to w formie bardziej zartu a nie pojazdu, troche za bardzo sie przejales całym postem.Pozniej tak sobie luzno nawiazalem do pewnych spraw i tyle, popisalem se w eter.

A to ze organizm sie szybciej zuzywa to jakich niby chcesz badan.Przeciez jesli podkrecasz w tak znaczacy metabolizm to na co mozna liczyc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doping w mlodym wieku

Następny temat

Redukcja z Minimalna utrata mięsa

WHEY premium