SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Enantate odblok czy przejscie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Witam, jestem na cyklu testosteron enentat 350mg e3d 1-10 zastanawiam się czy po cyklu przejść na propa czy od razu odblokować się, i nasuwa się moje pytanie jeszcze jeżeli przejdę na propa czy będzie on działał jak nalezy? czy jego dzialanie to juz raczej minimalne będzie

z góry dzieki pozdro:)

Wiek:19
Biceps:41
Waga: 85kg
Pas: mniej niz 82
wzrost: 182
Rekord na klate: 120kg

Reszty nie pamietam, ale jest proporcionalna :)
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Za doping sie łapiesz a prostego treningu sklecić nie umiesz. Co to sie dzieje na tym świecie. Na tym etapie (początkującego) nie kombinuj ze zmianami liczby powtórzeń czy kolejnością ćwiczeń, Tobie potrzebna jest konsekwencja w budowaniu podstaw. Czyli kolejne mikrocykle, w których dopiero zmieniasz bodźce aby organizm nie zdążył się przyzwyczaić. Atoregulacja, czy tez trening intuicyjny jak niektórzy piszą jest możliwa gdy znasz swoje ciało na wskroś i wiesz na ile danego dnia możesz sobie pozwolić. Jeszcze kilka lat pizgania złomem (przemyślanego) przed Tobą aby do tego dojść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jak micha bedzie to i bedzie szlo jak tak zrobisz dodaj do cyklu hcg

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Micha jest dopieta bardzo dobrze, moj poprzedni cykl to byl 100mg prop e2d 1-8 , czyli mam przejsc po enantacie na propa tak?
1.Jak dlugo ciagnac propa
2. jakie dawki jezeli poprzedni cykl byl na propie
3.Pod koniec cyklu na enanie ladowac propa czy dopiero jak się skonczy
4.czy prop po enanie bedzie od razu rozkrecony czy od nowa 2 tyg bede musial czekac?
z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Hcg zbedne imo .
1- od 3-6 tyg max.
2 dawki musisz raczej dobrac pod sb,ale jak 2 cykl mysle ze 500mg/week styknie
3 skonczysz enana-wbijasz propa
4 tak długo prop Ci sie wkreca?

I swoja droga ,po co prop? Imo obeszło by bez niego.

Zmieniony przez - nolvadex40 w dniu 2011-10-27 06:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
To ja już nie wiem, jedni mowia przejdz na propa a drudzy ze nie potrzeba;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Wg mnie lepiej byłoby zakończyć cykl normalnie bez propa, zrobić odblok porządny, a po przerwie zrobić cyklona na propie (akurat będzie zgodnie z jedną z zasad, mówiących o zmianach estrów na kolejnych cyklach). POzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
ciekawa zasada.
Napisz skint o co w tym chodzi?

Shweppes nie ma po co wchodzić na propa by zejść z towaru.Estr jest tak zbudowany że sam się łagodnie wyzeruje.
Wszędzie pisze że 14 dni po ost. strzale z enana powinno się robić pct.
najlepiej to wejść z sermami 10 dni po ost. strzale,gdyż nie można dopuścić by stężenie padło na ryj,bo w ten czas dzwigają się inne hormony które mogą zakłócać wydzielanie naturalnego testa.

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-10-27 12:44:45

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
j/w na po enanie tez kiedys zrobiłem odblok po 14 dniach i jak sie okazało troche za pozno Po 10 dniach si.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Ok dzieki, a powiecie mi dokladnie co kupic i jak brac na odblok ;)
i jeszcze ciekawy jestem ile musze po cyklu zrobic przerwy do nast cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
O odlobku po propie jest wuchta postów poszukaj ;) Tyle ile trwał cykl+odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Dzieki, a znalazł by się ktos chętny aby zmienic mi plan o 180 stopni, bo ja sie zabardzo na tym nie znam a nalezalo by już bo cwicze na nim prawie 2 miechy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Androlic 50 + sustanol oragona czy lepiej cos innego

Następny temat

bardzo lajtowy cyklon na ph

WHEY premium