SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron odblok czy bloker?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 145 dni Na forum 145 dni Przeczytanych tematów 9
Cześć od dawna mam problem z testosteronem mnie więcej od 15lat. Wziąłem się za to mniej więcej na początku roku i widać efekty. 25KG w dół, lepsza sylwetka, definitywnie lepsza kondycja, seks jest mega. Tylko tutaj mam lekki problem, byłem ostatnio na badaniach kontrolnych, miałem 2x więcej estrogenu niż przewiduje tabela. Lekarz dał mi Tamoxifen ebewe 20mg. Biorę codziennie ale miałem problemy z żołądkiem więc kilka dni przerwy i ponowna próba. Teraz pytanie co jest waszym zdaniem lepsze dla kogoś kto testosteron będzie brał przez resztę życia (mam 29lat). Czy bloker estrogenu czy odblok co kilka dni?

Wiek 29
Waga 163.6kg
Wzrost 185cm
Nie mogę zrobić obwodów mogę dosłać później.
Staż na siłowni 6miesięcy, zróżnicowany trening.
Dieta normalnie 2500kcal, Białko 180g, Tłuszcz, 190g, Węgle 20g
Dieta od 2 tygodni ze względu na żołądek, więcej nabiału więcej węgli utrzymywane kcal.
Cykl co 3dni 0.6ml testosteronum prolongatum jelfa, tamoxifen 20mg codziennie
Aktualny plan budowanie siły: 6-8 powtórzeń max lub ''work weight''
Cykl od roku niezmienny, biorąć 0.5ml miałem testo na poziomie około 500 ng/dl (bez cyklu 181ng/dl) Teraz biorę 0.6ml i nie badałem się jeszcze.
Nie mam jak zmierzyć % tkanki tłuszczowej, mam duży brzuch, uda i dupę. Więc tłuszcz siedzi najwięcej tutaj. Zawsze mogłem szybciej przytyć niż schudnąć
Stan zdrowia: Ciśnienie 130/80 było robione ostatnio, ogólnie hormony trochę szaleją ale ogólnie nic nie wykryto.
Zaczynam mieć zakola i rzadsze włosy. Nie wiem jaką mam ppm.
Klatka 100kg, martwy 150, przysiad nie testowany.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Odblok co kilka dni napewno nie wchodzi w grę bo to trwa o wiele dłużej i nie ma totalnie żadnego sensu w tym przypadku. Moim zdaniem powinieneś zbadać znowu e2 bo możliwe ze jest już ubite po takiej dawce tamoxifenu. Jeżeli tak to odpuść to i zrob badania za następne 2 tygodnie żeby zobaczyć ile się podniosło abyś mógł dobrac pod siebie te dawki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Wstaw wszystkie wyniki badań przed kuracja i aktualnie. Lek dał Ci testosteron ?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94644 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Tamox maskuje e2 jak odstawisz będzie odbicie ,nie wiem dlaczego nie dostałeś exe jakiś małych dawek .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160484 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234548
Teraz pytanie co jest waszym zdaniem lepsze dla kogoś kto testosteron będzie brał przez resztę życia (mam 29lat). Czy bloker estrogenu czy odblok co kilka dni?

skoro u ciebie test jest stosowany w formie leku to zazwyczaj terapii sie nie przerywa. Sam testosteron w zależności od estru utrzymuje sie w organizmie nawet do 20 dni... wiec z tym odblokiem cos musialo Ci sie pomylic. Ja wiem, ze u mnie np. na silowni "koksy" starej daty mowia na stosowanie HCG podczas cyklu, ze robia odblok%) ale nijaksie to ma od faktycznego zejscia ze srodkow.

Rozwiązaniem bedzie dobrac dawke inhibitora aromatazy do Twojej dawki testa i/lub zredukownaie dawki testa, aby nie dponosila mocno estradiolu a dzialala terapeutycznie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Symex microdosing

Następny temat

Wysoki Hematoryk i Hemoglobina

WHEY premium