SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BSN -tylko samopoczucie lepsze nie myśl o jakiś przyrostach
DAA z ActivLabu miałem odczucie że też obniżyło mi teścia badań nie robiłem ale samopoczucie było do dupy wszystko się wyrównało jak odstawiłem i wiem jedno żadnych tego typu zestawów nie wezmę szkoda kasy to tylko reklama napędzana że podnoszą teścia.Takie jest moje odczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
ja szamie daa acti tydzien dobry i regeneracja i samopoczucie b.dobre. sylwetka tez jakby lepszej jakosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
placebo?

Polepszenie sylwetki po tygodniu na daa-watpliwe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
nawet jesli placebo-i like it

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 9046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91231
Delikatny jesteś TomQ skoro odczuwasz tak zdecydowanie DAA. Ja tam może trochę fajkę bardziej czułem, ale to też bez szału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
TomQ-MAG
nawet jesli placebo-i like it


Nastepny magiczny suplement bedzie to "placebo"-w prochu albo kapsulkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
no jezeli chodzi o zabawki zwiazane z boosterem tescia/ia lub pochodnymi to dosc dobrze reaguje na male dawki nawet
mam jeszcze bloker kortyzulu ale na raze nie dorzucam

zrobie pozniej cykl na IA+DAA+blokerK i do tego moze zaszeleje i jakiegos tribulusa dorzuce lub x pela

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Tribulus, bedzie ostro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 9046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91231
A na odblok biosterol i aminokwasy z plazmy krwi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

data przydatnosci

Wiecej