SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosterol- Test

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
Acha, jako odblok koniecznie BRONZER.

Kiedyś - siła. Teraz - rekreacja.

...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 906
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
bez bronzera nie ma mowy o porządnym odbloku

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4291
buehehee
Krzepki dobre:D

sog;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
Ja tam łykam Bioster i Tesosterol i wydaje mi się, że jest różnica, w stosunku do okresu kiedy robię przerwę. Oczywiście nie znam zakresu odziaływania placebo, to może miec znaczenie, bo mnie te środki przekonały bardziej niż np. tribek. Dlatego w następnym cyklu chcę sobie zafundować badanien poziomu teści i wszystko będzie jasne. Natomiast nie kumam emocji tzn "buziek"
"Fitosterole pod wzgledem budowy zaliczane sa do sterydów " to się chyba zgadza, bo mają rdzeń steranowy z grupą wodorotlenową w pozycji trzeciej. Jak ktos się coś zna, że jest inaczej, to niech da info.
"nie są zabronione w sporcie". Nie są.
"Są używane jako surowiec do produkcji sterydów anabolicznych" Tak, tu jest opis procesu:
https://www.sfd.pl/temat208975-strona3/
"Stosunkowo niedawno trafiły z farmacji do żywnosci specjalistycznej i funkcyjnej" Tak. Szczególnie w USA- sporo jest w nowościach wp.pl, np. tu
http://wiadomosci.wp.pl/kat,28434,wid,6693550,wiadomosc.html?POLL[rid]=3003512&ticaid=12027
"okazuje sie skutecznym stymulatorem" U mnie tak, za innych się nie wypowiadam.
"TESTOSTEROL 250 wykorzystywany w sporcie jak prekursor w tworzeniu naturalnego pregnenolu, staje sie najpopularneijszym suplementem dla kulturystów. " Tego akurat nie wiem, ale pisze się na forum, że sprzedają się "hałdy", może wobec powyższego nie jest to tylko zasługa nazwy ;)
"Discovery to dwuletni program badań i prób zakończony powstaniem dwóch produktów o ciekawym działaniu!!!.Prace nad trzecim (MESTROL 30) są nadal prowadozne. a myślalem za discavery to kanał tv?" Z tego co wiem Discovery oznacza "odkrycie". Jeżeli te fitosterole znane są od 5 lat, to jest to krócej niż żywot kanału TV, więc trudno się czepiać, a Bosterol jest faktycznie pare kroków naprzód względem tribolusa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
ze strony podanej powyżej
"fitosterole, których uzyskanie jest bardzo drogie, są od ponad 5 lat wykorzystywane do produkcji specjalnych margaryn"

ile kilo można zdobyć po jednej kostce margaryny? potrzeba masła na odblok?

Super User - znowu miałem rację

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
W całości zdanie brzmi:
"Zmodyfikowane fitosterole, których uzyskanie jest bardzo drogie, są od ponad 5 lat wykorzystywane do produkcji specjalnych margaryn, obniżających poziom cholesterolu." Czyli ten związek dodany jest jako "uszlacchetniacz" i to drogi. I co? Tak to jest. Proteiny są używane do kiełbas, witaminy do soków, kreatyna do szamponów, saponiny do "afrodyzjaków", alkaliczny "bufor" z KA do czyszczenia lodówek.. itp. Suplementacja sportowa korzysta ze związków użytych pierwotnie gdzieindziej. W tym wypadku mamy przynajmniej doczynienia z drogim związkiem uzywanym też w farmacji.

Zmieniony przez - Murban w dniu 2006-07-27 23:12:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
przyznam że znam wiele osób które brały testosterol, ci co nie znali jego opinii byli zadowoleni z efektów/przynajmniej tak mówili/, ci co go testowali oraz wiedzieli że może nie działać-byli nie zadowoleni z efektu /choć nie zawsze/

osobiście nie testowałem - więc krytykować go nie mogę

wiem że teraz powtórzę czyjąś wypowiedź ale sądze że należy zrobić test.
królik doświadczalny robi test na poziom testosteronu przed cyklem i po około 3tygodniach zażywania /powinien być maksymalny efekt/
raz na zawsze rozwiało by się mit testosterolu

może nawet zorganizować zrzutkę na takie badania?
jedno to koło 40-50zł

Super User - znowu miałem rację

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 814
A co z libido? czytałem w jednym poście że wzrosło? a po zaprzestaniu spadło ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
tu jest jakiś test ale libido nie badali
http://www.megabol.pl/products/badania/testosterol.htm 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

tandety z allegro !!!!!!!!!! czyli niewiesz co pijesz

Następny temat

6OXO jak stosowac?

WHEY premium