SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testo od lekarza

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4610
Witam,
2 lata temu uszkodziłem lekotke w kolanie co zmusiło mnie do zejścia z wagi z 103kg do 84kg w ciągu ok 12-16 przy użyciu keto z IF, liczeniu kalorii oraz regularnych ćwiczeń siłowych PPL, roznych aerobów oraz dziennym chodzeniem min 10k kroków. Czułem się naprawdę bardzo dobrze fizycznie jak i psychicznie. W ubiegłym roku ok lata moje wyniki stanęły a moje juz wtedy niskie testo spadło jeszcze bardziej. Moje spalanie w sumie stanęło w miejscu od tego czasu a z czasem zaczęło być gorzej i gorzej. Bardzo male/znikome przyrosty mięśni, w ktoryms momencie zerowe libido etc. Bardzo możliwe że metabolizom się zahamował przez za duże obciążenie treningowe oraz wiek (41, endo). Badania krwi wykazały duży cholesterol oraz bardzo niskie wartości testo.
3 miesiace temu miałem operacje zatok pozniej ciężki covid oraz śmierć matki. Przez te 3 miesiace bylo zero treningow oraz polecialem z jedzeniem uprzednio wyprowadzając się z keto(może trochę za szybko) jednak pozniej popłynąłem z węglami i cukrami. Waga wróciła do 97.5kg.
Po pogrzebie na początku tego roku doznałem problemow psychicznych z których myślę że w ok 70% już wyszedłem.
Lekarz chciał podać mi leki antydepresyjne jednak po tych czułem się jeszcze gorzej więc po 2 dniach dalem sobie z nimi spokoj. Umówiliśmy się z lekarzem że postaramy podnieść się testo za pomocą zelów 100mg/dzień przez przynajmniej 2-3 miesiące badz dłużej z ewentualną zmianą dawki później.
Mam również boostery testo Tribusteron 90 oraz t-100, oba z Olimpu.
Z tego pierwszego zrobiłem jeden cykl w ubiegłe lato i zrobiło to naprawdę robotę bo testo zwiększyło się prawie o 100% no i pomogło to na libido, samopoczucie, regenerację etc.
Moje pytanie czy zanim zacznę z żelami może lepiej zacząć wpierw od cyklu czy 2 na boosterach pozniej przejść na żele i ewentualnie zakończyć znowu boosterami? Czy może lepiej wpierw żele a później boostery po ewentualnym zakończeniu z żelami?
Dla pomocy zaznaczam że przed przerwą suplementowalem dziennie omega 3 min. 3g/dzień + D3 z K2 + cla 3-5g/dzien + acetylo l karnityna oraz zwykla l karnityna + monohydrat + spirulina + chlorella + B kompleks + EGCG + glutamina + eaa + ZMA + ashwagandha + elektrolity LMNT + probiotyki.
Zacząłem cwiczyc póki co 3/tydzień FBW aby powoli wracać do starych nawyków. Pozniej powrot do PPL i aerobów.
Celem treningow jest redukcja oraz budowanie LBM.
Wracam powoli do supli póki co jest omega3, D3 z K2, ZMA + ashwagandha oraz priobiotyki. W następnym tygodniu zacznę znowu mono.
Nigdy nie używałem żadnych sterydów itp.
Trening w sumie to moje drugie imię od 7 roku życia. Sporty siłowe, sztuki walki a kiedyś nawet i kadra Polski w pchnięciu kulą.
Z góry dziekuje za Wasz czas i ewentualna pomoc.




Zmieniony przez - reki w dniu 21.02.2024 22:32:34

Zmieniony przez - reki w dniu 21.02.2024 23:15:00

Zmieniony przez - reki w dniu 21.02.2024 23:16:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Wrzuc ankietę działu
Wyniki badań a ten test w żelu szoda kasy na takie leczenie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Ogólnie dobrze kombinujesz jeśli chcesz się wspomagać już czymś. Zaczynaj od możliwie "najlżejszych" pozycji i stopniowo bardzo polwoli pnij się do góry z wyborem stosowanie oraz dawkami. Tutaj obowiązuje ankieta działu - podwieszony temat - wypełnij w całości.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4610
1. WIEK: 41.5
2. WAGA: 3 miesiące temu 85kg teraz 97.5
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 112
-udo: 55
-talia: 109
5. STAŻ NA SIŁOWNI: przed ostania przerwą 2 lata, ale ogólnie wychowałem się na treningach różnego rodzaju
6. DIETA: obecnie staram się przejść z keto do czegos pomiędzy
-białko: 200-220g
-węglowodany: 150-200g
-tłuszcz: 70-90g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: --
8. TRENING: obecnie po przewie 3x FBW +10k krokow/dzien.Za chwil parę PPL + areoby
9. CEL CYKLU: redukcja i budowanie LBM
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Tribusteron w ostatnie lato
11. POZIOM BF%: 25%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycia
13. STAN ZDROWIA: 2 lata chodzę z rozdzierającą się co raz dalej medialna lekotka ktora hamuje moja mobilność jak i siłę. Ponowna operacja przycięcia jej ok lata
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosiony typ
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1900kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 75
-martwy ciąg: 135
-przysiad: 85

Zacząć od boosterów? Mam ich na dobre 4 cykle. Zelów obecnie mam na 4 miesiące po 100mg/dziennie z możliwością wykupienia więcej. Mogę również załatwić sobie testo w zastrzykach. Pytanie wtedy jak to rozłożyć w jakich dawkach i czy muszę myśleć o odbloku i kiedy go zastosować?


Zmieniony przez - reki w dniu 22.02.2024 10:35:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 845 Napisanych postów 557 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12331
Żelu więcej nie kupuj, kasa w błoto na produkt który praktycznie nie działa :P
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 82 Wiek 22 lat Na forum 80 dni Przeczytanych tematów 716
Tak jak wyżej ten żel z teściem to strata kasy kompletna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Działa bo to lek, z tym że Ty/Wy doszukujecie sie w nim rakiety jak 500mg tsta INJ, a to nie tak. Subtelne działanie terapeutyczne poprawiające stan zdrowia + stan psychiczny chorego człowieka jak najbardziej osiągalny. Bomba o której myślicie rzecz jasna nie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
reki


Zacząć od boosterów? Mam ich na dobre 4 cykle. Zelów obecnie mam na 4 miesiące po 100mg/dziennie z możliwością wykupienia więcej. Mogę również załatwić sobie testo w zastrzykach. Pytanie wtedy jak to rozłożyć w jakich dawkach i czy muszę myśleć o odbloku i kiedy go zastosować?



Zmieniony przez - reki w dniu 22.02.2024 10:35:39


Podst pyt, Ty się chcesz leczyć pod opieka lek med, czy sprawdasz jego diagnoze/leczenie w internetach, czy sam sie chcesz leczyc na podst autodiagnozy..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 845 Napisanych postów 557 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12331
krzykacz
Działa bo to lek, z tym że Ty/Wy doszukujecie sie w nim rakiety jak 500mg tsta INJ, a to nie tak. Subtelne działanie terapeutyczne poprawiające stan zdrowia + stan psychiczny chorego człowieka jak najbardziej osiągalny. Bomba o której myślicie rzecz jasna nie.


O żadnej bombie tu nie piszę , a o zwykłym leczeniu, gdyby działał nie było by ogromnej ilości negatywnych opinii. Sam go stosowałem przepisanego przez mojego Endokrynologa, gdzie mój test wynosił średnio 170ng/dl na przestrzeni 1.5r gdzie widełki zaczynały się od 240ng/dl i użyłem tego żelu i nie podskoczył do najniższej normy..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4610
krzykacz
reki


Zacząć od boosterów? Mam ich na dobre 4 cykle. Zelów obecnie mam na 4 miesiące po 100mg/dziennie z możliwością wykupienia więcej. Mogę również załatwić sobie testo w zastrzykach. Pytanie wtedy jak to rozłożyć w jakich dawkach i czy muszę myśleć o odbloku i kiedy go zastosować?




Zmieniony przez - reki w dniu 22.02.2024 10:35:39


Podst pyt, Ty się chcesz leczyć pod opieka lek med, czy sprawdasz jego diagnoze/leczenie w internetach, czy sam sie chcesz leczyc na podst autodiagnozy..?



Od ubiegłego lata ma b niski poziom testo i poczułem się w miarę "normalnie" tylko będąc na cyklu z Tribusteron ostatnim latem. Te podniósł moje niskie testo o prawie 80% tylko na czas trwania cyklu oczywiście, potem znowu spadł do punktu wyjściowego.
Pod koniec roku zmarła mi mama i to mnie dość przybiło. Obecnie czuje sie o wiele wiele lepiej i znając siebie wiem że jedynym slusznym krokiem teraz jest powrót do tego co kocham i robiłem większość mojego życia tj. treningów. Jednak teraz wiem że czekanie aż testo się "samo" ustabilizuje za pomocą treningów, diety i spokoju to tylko niespełnione życzenia niestety.
Obecnie chciałbym znowu poczuć się "normalnie" aby móc trenować i nie czuć że każdy kolejny trening mnie co raz bardziej wypala tak jak to było ostatnio. Chciałbym też aby moje treningi budowały masę mięśniową bo ostatnio schodząc do 84kg nie byłem w stanie wybudować masy miesniowej (po mimo różnych roszad z dieta, treningiem czy dość zaawansowana skrupulatnie ułożona odnowa biologiczna) i bylem po prostu chudy jak szkapa, a moja siła rosła naprawdę znikomo.
Dlatego teraz chciałbym ułożyć plan który głównie zajmnie się podbiciem testo na dłużej niż na jeden cykl. Dlatego proszę o pomoc.
Do swego lekarza mam szacunek lecz ten chce podbić tylko cyferki kiedy ja chce bardziej trwałych zmian, pytanie tylko czy to możliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4610
Wklejam badania o które prosił Łodzianin
Badania z 14.02.24

B-Hemoglobin
17,7 ta podwyzszona prawdopodobnie przez odwodnienie ktore od tego czasu mocno naprawiam

B-Leukocytter
9,2

B-Leukocytter m/diff.
UTFØRT

• Nøytrofile
5,8

• Lymfocytter
2,6

• Monocytter
0,5

• Eosinofile
0,2

• Basofile
<0,1

B-Trombocytter
239

B-Erytrocytter
6,19 -- Norma 4,25 - 5,71

S-Ferritin
196

S-Jern
29,2

S-Jernbindingskap.
68

S-Transferrinmetning
43

S-Vitamin B12
448

S-Folat
29,9

S-Natrium
140

S-Kalium
4,8

S-Klorid
105

S-Kalsium
2,37

S-Kreatinin
82

S-eGFR (CKD-EPI)
101

S-Urinstoff
7,4

S-ALAT
30

S-Gamma GT
21

S-Fosfatase, alkalisk
83

S-Kolesterol
7,2 -- Norma 3,3 - 6,9
za wysokie ale i tak opadlo znacznie od ostatniego badania z poczatku listopada

S-HDL-kolesterol
1,1

S-LDL-kolesterol
5,4 -- Norma 1,4 - 4,7
za wysokie ale i tak opadlo znacznie od ostatniego badania z poczatku listopada

S-non-HDL-kolesterol
6,2

S-PSA
0,41

S-TSH
1,2

S-Fritt T4
21,0

S-Anti-TPO
<34

S-Prolaktin
273

S-Testosteron
10 --- Norma 8-35
Od końca czerwca u.r. testo wahało się między 8 a 10nmol/L. Tylko raz (ubiegłe lato) po cyklu z Tribusteron 90 testo było wtedy na 17nmol/L

S-SHBG
30

S-Vitamin D
93

• Vitamin D3
93

Gdyby coś było nie jasne proszę dać znać.


Zmieniony przez - reki w dniu 23.02.2024 00:31:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Estro i prolka wysoko

Następny temat

Ocena cyklu enan+masteron

WHEY premium