SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testo-Sting Revolution

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
heh czyli podobny schemat dzialania (reklamy) jak u megabola. tyle ze nasi rodzimi farmaceutycy z megabola za swoje bajery chca przynajmniej ludzkie ceny

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
will - piękna sportowa postawa . ja tak ostatnio trunki na sobie sprawdzam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Czekam na opinie o tribulusie z carne labs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Elo

biorę testo czwarty tydzień (już końcówka opakowania) i tez muszę pwoiedzieć, że jakichś piorunujących efektów nie odczuwam. Plusy są dwa:
1. prawie wróciło do normy libido po blokadzie spowodowanej przez jeden z buzerów teścia

2. pokrzywa ściągnęła nieco wody podskórnej i mięśnie wyglądają lepiej mimo spożywania naprawdę dużej ilości węgli (ostatnia torba ryżu ok. 21-21:30)

Nie są to oczywiście efekty, które odczuje każdy (mnie ucieszył szczególnie ten pierwszy). Cena nieco wygórowana, faktycznie. Nie wiem Willhelm, czy nie jesteśmy osobami, na które to działa. Na mnie np. żaden tribulus nie wywarł żadnego efektu. Być może są ludzie, na których Testosting działa b. dobrze, nie wiem.

Nie zgadzam się tylko z jednym określeniem, jakiego użył Willhelm - że Revolutions to firma krzak. Otóż nie, w żadnym wypadku. To jedna z najciekawszych firm na rynku. PotwierdZą to choćby ludzie, którzy brali Pump Juice, czy którąś z wersji Revenge.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Co do do Testostingu .. to tak jak z NO-Shotgunem czesc klientów zachwala pod niebiosa, a cześć mówi, że nic nadzyczajnego.
Sprzedałęm pare opakowań tego produktu i faktem jest, że paru klientów pisało to samo co Will, że jedynie lekkie pobudzenie.
Ale byli też tacy co jedzą TT czesto, roznie czy to do cyklu po saa czy poprostu, zeby dziewczynie lepiej zrobić i na stałe wpisali to do swojej suplementacji.
Więc raczej bym sie wstrzymywał przed pochopnymi wnioskami.

Jak Will masz jakies ale co do Revolutions to dzown do HL,
to osoby ktora zleca wykonywanie tych produktów

p.s WEŹ ZAŁATW NASZĄ SPRAWE WKOŃCU!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Szohowski kto to jest HL?? bo nie znam tego skrótu...

P.S. odezwe się z wieczora na gg to pogadamy...

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2007-03-06 18:15:34

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
odpisze jak bede na laptopie.
jak cos pisz na prv.
GG mi padło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3762
panowie wypada podziękować sogami willowi i donowi za przetestowanie
wcale nietaniego produktu

tym bardziej że will regularnie testuje tribulusy i inne boozery testa
o czym treściwie daje znać na forum

SOG


DON PAWSON .. możesz publicznie powiedzieć co to za boozer Cię przyblokował ??? czyżby TAB ??? czy tez miałeś na myśli inne zabawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Wyczes mogę, zresztą mówiłem to niejeden raz: TAB lub Blue Up, ciężko stwierdzić który z nich. Zatem polecam wystrzeganie się jednego i drugiego

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
o TABie nie pierwszy raz slychac podobne opinie , choc w Twoim przypadku mysle ze byl to Blue up bo te pierwsze TABy dzialaly podobno bardzo dobrze a z tego co pamietam Ty nie byles zadowolony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie moj wybor...

Następny temat

przed treningiem

WHEY premium