SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testo-Sting Revolution

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
No tak... dawno nie narzekałem więc czas zacząć...
zakupiłem ponad miesiąc temu testosting z revolutions...
środek ponoć rewelacyjny... wyciąg z pokrzywy mający za***iście działać... majacy wyprzeć tribulusy...
a wiec tak:
po pierwsze to jakaś firma krzak która nie ma hmm... a przynajmniej nie znalazłem... siedziby... tylko strona netowa...
środek nie jest produkowany przez nich tylko dla nich przez jakąś z góry nieokreśloną firmę... jakoś dziwnie przypomniał mi się trec i extreme men's formula produkowany nie przez nich tylko dla nich...
ale pomijając...
oczywiście odżywianie i dodatkowa suplementacja na standartowym dobrym poziomie...
białko dymatize... witaminy multiple sport... standartowo troche gainera ultimate... i parę innych gadzetów...
środek kosztuje ok 180zł za 120 kapsów...
zgodnie z informacjami zawartymi na opakowaniu brałem sobie po 4 szt dziennie... po sztuce do posiłku...
i... nic... totalnie nic...
więc oczywiscie starym dobrym zwyczajem podwoiłem dawki bo przecież mogli się pomylić lekko...
i... lipa...
podejrzewam, że jakbym pojechał do jakiejś stajni i jadł owies razem z końmi w zagrodzie efekt byłby taki sam...
bez sensu środek w bezsensownej cenie...
za te pieniądze można kupić sporo środków które działają...

aktualnie od dzis zacząłem łykać tribulusa carne labs więc za miesiąc stwierdzę czy jest cos warty czy kolejne przereklamowane siano...

Willhelm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Will ja juz ostatnio o koksach w tym moim temacie sam od siebie nic niepisze
tylko ze jak ludzie pytaja o cos w temacie ph to odpowiedziec musze
chociaz mysle ze i tak duzo pytan by mozna bylo ograniczyc,bo sie powtarzaja

Zmieniony przez - anabolX w dniu 2007-03-09 05:30:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
czy to jest w takim kartonik a'la testosterol i biosterol?

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905


żeby nie było wątpliwosći...
tak jest podobne do megabolowych zabawek... i działanie w zasadzie identyczne czyli żadne... a cena 10 razy wyższa...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
zastanawialem sie troche nad ta firma
bo niby z USA sa a ich supli tu nieuswiadczysz,chyba tylko w Europie jest dostepny ich towar

w USA jest odpowiednik tego suplementu ,ale z firmy znanej i latwo dostepnej
ogolnie opinie ma dobre chocby na fast http://www.1fast400.com/product_reviews.php?products_id=2265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
aktualnie Don to bierze ( robi test na tym ) ja sie nie wypowiadam bo nie bralem, jak dla mnie jeszcze nie czas na tego typu produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
jedyne co mnie w nim zastanwia to taki biały proszek w kapsach... przenikający się z tym zielskiem...
ciekawe co to jest... nie jest go dużo ale w każdym kapsie trochę go jest...
hmm... może jakaś niespodzianka...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jakby miala byc jakas niespodzianka to raczej czulbys wtedy dzialanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
wiem wiem i dlatego sie smieje...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wilhelm. wyciągi z pokrzywy (dokładnie z jej korzenia) zawiera co trzeci "lek na prostate", gdzie występuje obok np. palmy sabalowej czy też jako osobny suplement. dodatkowo można kupic w sklepie zielarskim korzeń "do zaparzania" za 2zł chyba 100g, faktycznie pokrzywa jest dosc ciekawą rosliną o bogatym składzie i wszechstronnych własciwosciach, nie łudziłbym sie jednak co do jej wielkiej przydatnosci w sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
widzisz... jestem takim cholernym typem, który nie wierzy w super fajne zapewnienia producentów i muszę wszystko przetestować na sobie...
i dlatego jem... sprawdzam zachowanie organizmu... i przedstawiam to później na forum aby nikt nie popełniał błędów...
ja akurat kasę mam ale nie chciałbym aby ludzie nie mający jej w nadmiarze pakowali się w nie działające suple...
i to ma być jedna z przestróg... dla wszystkich chętnych tego wynalazku...

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie moj wybor...

Następny temat

przed treningiem

WHEY premium