SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test kre-alkalyn by Herkules86

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 613 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4500
siemka juz wyzdrowialem z wojska wyszlem i teraz zaczne nowy test ale na nitrobolonie II trzymajcie kciuki w wojsku 1 puszke zjadlem tylko, kumplowi niezle dalo, a ja tez nie narzekam]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Jak tam wrażenia po wojsku ?!?

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
przyciąganie drążka do klatki - na co to dziala ??

The greatest feeling you can get in a gym, or the most satisfying feeling you can get in the gym is...,
The Pump!

Arnold Schwarzenegger

ARNOLD IS NUMERO UNO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
przenoszenie rób lapiac sztange wezej i na ugietych rekach w łokciach na na koncie >90stopni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 843
ja po kre-alkalyn mam głównie ogromne przyrosty na sile... zaczalem cykl od pierwszego wrzesnia, wtedy wyciskalem 98 kg na plaskiej, teraz mam za soba 5 trenigow na klate i wyciskam 119 kg ;) sam nie moge w to uwierzyc, ale to prawda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39797
spojrzałes na date postu moze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
K4ptur ale zes nowosc odswiezyl

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sports ONE - Power Creatine - proszek - ocena

Następny temat

Ostrowia WPC 80 na początek ?

WHEY premium