SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test kre-alkalyn by Herkules86

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Szeregowy już w wojsku albo go ciężary przygniotły i nie może się wydostać z siłowni

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 613 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4500
a wiec tak test nie dobrnal do konca :(( gdyz napierdziela mnie bark i niestety to jest kontuzja. lekarze sa tak idiotycxzni ze stwierdzili ze oidstawienie ciezarow masc i tabletki pomoga gowno prawda denerwuje mnie to juz, 1,5 miecha bez silki, a jak cos probuj to i tak prawa reka rady nie daje i jak tu sie nie wk......, moze tez mieliscie taki przypadek i jak najlepiej leczyc kontuzje barki, na wierzchu mam taki prazek.... pomozcie bede wdzieczny pozdrawiam herkules 86
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 809
To co może ktoś zacznie od nowa ten sam temat i zobaczymy co w końcu tak naprawdę kryje KA w sobie... Bo ja nadal nie jestem do niej przekonany... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Temat stary jak świat...trzeba było założyć oddzielny topic, chociaż o KA już chyba wszystko zostało napisane. Zdania są podzielone. Jedni psioczą inni chwalą. A ja jak brałem to byłem całkiem zadowolony.

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 809
To może powiedz jaką brałeś 2500 czy 1500 i jak dawkowałeś? I jaki długi cykl trzymałeś ? :) bo właśnie się zastanawiam nad Olimp Creatine Mega Caps albo na KA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Ja brałem megacapsy 2500. Dawkowanie:
dt: 2 caps rano naczczo i przed tren 2 caps
dnt: 2 caps rano naczczo
Starczyło mi 120 capsów na coś koło 5,5 tyg
Teraz jechałem na stackach, ale dla mnie jest za wiele minusów, i za mało plusów. Więc znowu w styczniu chcę KA wziąć tylko tym razem planuję codziennie rano i przed tren 2 capsy, a może na pierwszy tydzień po 3...nie wiem muszę pomyśleć.
Dla mnie fajna sprawa bo posunąłem się do przodu a nie miałem żadnych efektów w stylu:
sraka, chęć do wymiotów, wzdęcia i chodzenie z napompowanym brzuchem jak piłka (a tak miałem na stakach).

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 809
Ok dzięki ;) a brałeś z fazą nasycenia czy po prostu samą KA bez dodatków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
jechałem na samym KA, ale niektórzy traktują KA jako dodatek,ale wtedy to inne dawkowanie...

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Szkoda, że tak się to skończyło... byłem bardzo ciekaw czy kre-alkalyn jest taki dobry jak o nim mówią... szczerze sam mam zamiar zakupić kre-alkalyn ale dopiero w styczniu... postaram sie nie złapać kontuzji i zrobić test do końca i przekonamy się czy kre-alkalyn jest warty swojej ceny i opinii!

P.S: sog dla pechowca, który złapał kontuzje (a był tak blizko końca)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
daje ale do zwiekszenie efektow brac 6 do 8 tab dzien treningowy to daje naprawde w 4 dzienie tez duzo daje ale jak 6 to jeszcze lepiej,kumpel brał i b dobze sie spisało na wszytko do przodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sports ONE - Power Creatine - proszek - ocena

Następny temat

Ostrowia WPC 80 na początek ?

forma lato