SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - Bez sciemy (Nitric Blast + NoCreX3+KA) pods.str.14

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
koko ja spokojnie moge polecic nocrex3. działa bardzo dobrze w tym połączeniu, a dodam ze przez ponad miesiac bralem po polowie porcji :)

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
wojtek ja brałem w połączeniu z nitro II i 30 min przed treningiem no cre dawał takiego kopa ze szok zaniedbałem troche diete i tak urslo 2 cm w łapce.. ale jak by nie patrzeć robić na samym no cre xykl drogo by wyszło mi zostalo troche nitro z poprzedniegop cyklu i chce połączyć z EQQLIZEREM czyms bardzo podobnym do no cre i działającym ponoc lepiej mimo troszeczke ubozszego składu.. cóż sprobowac warto ale spadki to widze gołym okime na początkowych fotkach dasz rade z tego co wiem twoja łapka nie jest chętna do wzrostu ale sądze ze przy tym połączeniu musza byc te 2 centki hehe

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
jak by c t zjada mi literke "o" :)

nom masz racje nocrex3 troche drgi, ja na szczescie kupilem na animalu w promocji 1+1 gratis :) i ciesze sie ze nie kupilem innego produktu bo ten bire juz 2 raz i sie nie zawiodlem.

d konca pozostalo 2 tygodnie. dopadla mnie choroba. katar, bol gardla, chyba lekka gorączka. bylem wczraj jednak na silowni i bylo ok. dzis nie wychodze jednak z akademika nigdzie. ładuje w siebie aspiryne, gripeksy, rutinoscorbin, novrutin c i wapn z wit c :)

wczrajszy trening B10

1. klata
- wyciskanie na płaskiej 60*10, 70*10, 80*10, 90*10
- wyciskanie na skosie 40*10, 47.5*10, 57.5*10, 67.5*10

2. Nogi
-przysiady ze sztanga z tylu - 60*10, 70*10, 80*10, 90*10

3. biceps
- unoszenie hantli 13*10 15*10 17*10 19*10
- unoszenie sztangi łamanej 2 serie na 35kg po 10 powt

-------------------------------------------------------------------

klatka pszla w wyciskaniu na plaskiej na troche wiekszych ciezarach niz w zalozeniach, ale bez wiekszych problemow. skos juz w sposob planowany.
nogi tez na troche wiekszym obciazeniu. w ostniej seri statnie powt bylo juz ciezkie, jak usiadlem to bylo troche trudno wstac, ale sie udalo :)

biceps byl bardzo mocno napompowany po unoszeniu hantli dlatego zrobilem 2 serie unoszenia sztangi. p tych 2 seriach rece bolały niiemilosiernie. bylem tez troche zmeczony po przysiadach i chcialo mi sie troche beltac.

dam kilka aktualnych zdjec ( w linkach)

http://img218.imageshack.us/my.php?image=5msh2.png

http://img218.imageshack.us/my.php?image=4mno2.png

Zmieniony przez - WojtekX w dniu 2007-03-13 12:45:43

Zmieniony przez - WojtekX w dniu 2007-03-13 12:54:09

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958486
dobry ten koles z tylu na 1 fotce
jest b.dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
z tym ziomkiem z ftki mieszkam w akademiku, oprocz niego jeszcze 3 typow :)

jako ze mam tu mega slabego kompa to obrobka jednej foty trwa ok pol godziny :/ wiec dopiero teraz nastepne foto

ehh rozchorowalem sie na dobre, nie ide dzis na silownie. chyba mam gorączke. darowalem sobie dzis tez zajecia na uczelni :/

http://img72.imageshack.us/my.php?image=3mvf6.png

Zmieniony przez - WojtekX w dniu 2007-03-14 12:25:26

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
wojtek a ta promocja jest jeszcze co to za sklep daj link tez chetnie kupie...

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
nie ma tej prmocji juz dawno

czasem sa takie na forum animalpak. nie trwaja one jednak dlugo

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
łee szkoda to biore n2 i eqalizer i na hst wskakuje ile tam tobie do końca tylko łapka ponad 40 mysle bedzie

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wojtek: jak sie cwiczy na takim planie?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
cwiczy sie dobrze
ten sposob 15-10-5 zaskoczyl mnie pozytywnie

na poczatku sobie myslalem- co to jest 3 serie w treningu 15. i jeszcze te obciazenia w pierwszych seriach.
okazalo sie jednak ze trening niezle daje w kosc
przyrosty silowe bardzo dobre, mimo ze nie zawsze wykonywalem tyle cwiczen i seri ile mialem w zalozeniach.

niestety tydzien temu dopadla mnie choroba. w poniedzialek poszedlem jeszcze na silownie, we wtorek na siatke. niestety pozniej juz moj stan byl tak hvjowy ze dalem sobie spokoj.

pozdr

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy+carbo+prolongatum

Następny temat

mono po stakach

WHEY premium