SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Nr 3 (Iron Wings) -poprawa wytrzymałości wg Szajby ;)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Szajba suplement przedtreningowy działa od razu, czyli od 1 go zastosowania. Rożnica między treningiem bez IW a treningiem z IW ma być widoczne lub nie. Dostaliście po 26 porcji po to by wypróbować go przy rożnych sportach. np biegi na długi dystans, rower, itp zwłaszcza długie dystanse. Czyli jeśli suplement działa to powinna być wymierna różnica między treningiem bez niego a treningiem z suplementem .

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie chcę się tu mędrkować, ale o ile mi wiadomo beta alanina nie działa doraźnie, a ma duży wpływ na pracę układu mięśniowego w sportach wytrzymałościowych.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Szajba w IW mamy blisko 30 składników, albo czujesz działanie od razu albo go nie czujesz. Może być także będziesz go dobrze czuł przy pewnym rodzaju wysiłku a przy innym wcale. ( testy były na jak już pisałem na zawodnikach futbolu amerykańskiego, czyli wysiłek zdecydowanie beztlenowy, różnorodny i konkretny . )Masz tez HK możesz go spróbować tez .pozdrawiam

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jestem pewien ze część składników składników będzie działała bezpośrednio po zażyciu suplementu. Zależy mi jednak na wypróbowaniu działania ich wszystkich razem do kupy wziętych, więc chyba nie będzie problemu jeśli zaopatrzę się drogą kupna w w Wasz suplement i popróbuję go przez dodatkowe trzy tygodnie, o czym pisałem we wcześniejszym poście.
A jak mi się spodoba, to może i dłużej.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Szajba przecież zrobisz jak tylko zechcesz, super ze solidnie testujesz IW i dajesz znac jak go czujesz. Jako "twórca " produktu po prostu wypowiadam swoje zdanie w temacie działania.

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
A ja jako tester wypowiem się na temat działania

Tymczasem ...
1.Test FTP (test funkcjonalnej mocy progowej) na trenażerze, w warunkach wewnętrznych.
Pozostawię to bez komentarza



When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam nic z tego nie rozumiem podobne do mojego EKG
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75820
Spoko wynik!

Abstrah**ąc od skuteczności supli, obczaj fast switch, Zuzanna Sobczak, wrzucała niedawno na swój fan page, jak chcesz urwać z czasu, to ten patent na pewno pomoże. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Hehe 400W czyli to bedzie ftp na 370W blisko. Szajba powiem ci tak: teraz to juz napewno nie wierze w ten twoj trenzerowy miernik, hehe. Bylem sceptyczny wczesniej teraz juz wiem ze on dupa wyniki pokazuje bo w tym momencie masz juz najwyzsze ftp w PL traithlonie. Wyzsze niz Kalach ktory jest najlepszy z PRO i spoooro wyzsze niz podsiadlowski. Hehe to nie jest realne po kilu trneingach. Musisz ten trenazer sprawdzic z innym miernikiem bo sam jestem ciekaw jakie sa roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jezoo, nic tu do rozumienia. Ta cyferka u góry (FTP 354) ma być za trzy tygodnie wyższa.
Nieraz, wynik nie najgorszy, ale gdybym wyeliminował przerwy byłoby sporo lepiej. Rzucę okiem na Zuzę Dzięki
Treningowo biorę się za KB32 i spróbuję nim podbijać wynik z KB24.

Pirlo, wynik FTP to 354. Wyszło jak wyszło, trenażera nie zmieniałem, widać starzeje się i zużywa. Nie wiem jak to uzasadnić. Mogę tylko dodać, że nie można mnie porównywać do TRI, gdyż jedyne co teraz trenuję to kręcenie na rowerze i machanie (od czasu do czasu) żelastwem.
Moc w nogach mam jaką mam, wyniku z trenażera nie porównuję z innymi urządzeniami.


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-11-16 22:23:35

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Nr 3 (Iron Wings) -poprawa wytrzymałości wg Pirlo2122

Następny temat

Włączamy napęd przedni-wyciskanie sztangi leżąc-zadania grudzień str 36,Blitzkrieg str 49

forma lato