SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Blend + Boldenone

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
pierwszy strzał enana mnie lekko wystraszył gdzie jak głupek załadowałem 450mg bezpośrednio jedna inj i na drugi dzień się obudziłem z lewym udem większym o połowę od prawego już myślałem że odj**alem całkowitą kiche ale ustąpiło po 6dniach, została lekka gula która powoli zanika.
Wczoraj poleciałem 250mg w prawe udo bałem się że kolejna noga dostanie ta sama karę ale na szczęście nic poważnego się nie dzieje,nie powiem odczowam jakby zakwasy po linii mięśnia w który robiłem inj to chyba normalne co? Też ktoś z was miał podobne sytuacje po enanie? Bo już się zastanawiam czy z czasem się mięśnie przyzwyczają czy każdy strzał będzie mnie z lekka blokował aby zrobić nogi jak człowiek. Nie widzę robienia nóg z obolałymi udami. Środek chyba nie jest do p***y skoro drugi strzał w mniejszej dawce nie spowodował stanu zapalnego jak ten pierwszy. Boleć boli ale znośnie nie puchnie mi udo jak wcześniej całe szczęście..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
uderzył bym w barki ale dygam się że będzie powtórka z rozrywki a tego wogole nie widzę ,ledwo wyrobiłem z rozj**anym udem przez te kilka dni a co dopiero jak bym miał to samo mieć na barku, chyba by go rozerwało :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Dlaczego nie dajesz klasycznie w pośladek? Nie bez powodu podaje się tam najczęściej leki DM.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Jak wyżej, najmniej bolesne, najmniej ukrwione i unerwione miejsce to pośladki na dodatek to duży mięsień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Samemu w poślad trochę ch**owo nie wiem jak się za to zabrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Normalnie,od paru lat robie sam w poslad czy lewy i prawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Cubensis88
Samemu w poślad trochę ch**owo nie wiem jak się za to zabrac


Stań tyłem przed lustrem i wbijaj

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Jaka igłę będę potrzebował ? Najdłuższa jaką mam to 0.6x30.. Mniej więcej w którym miejscu uderzać ? p******e już nie pójdzie narazie nic w udo. Czas na poslad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Bedzue wystarczająca,dzielisz posladek na 4 części i w gorna zewnętrzna czesc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Okej dzięki wszystkim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok po odbloku - nisko FSH

Następny temat

POMOC Z KONTYNUACJA NPP

WHEY premium