SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Blend + Boldenone

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Jaki lab polecacie bo nie wiem na co zmienić już mnie ch** strzela tak jak mi strzały nie przeszkadzały tak mnie zaczynają denerwować.. ghrp-2 mam na Black 93 ale tam jak bym chciał odrazu enana to mam tylko takie laby jak dna, aquila, black93 i jakiś tam jeszcze


Zmieniony przez - Cubensis88 w dniu 2021-12-01 21:20:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Dwa pierwsze bardzo dobre, Aquilla promowana na półkę premium. Myślę, że na obu się nie zawiedziesz w tak podstawowym produkcie zresztą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Gitara dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Siema miałem mały wypadek przy którym solidnie rozcielem się na bicepsie przy czym lekko został też rozcięty biceps. I teraz pytanko na ile czasu dać sobie odpocząć bo w szpitalu sami nie wiedzieli co mówią dla tego pytam. Łapa nie boli zginac już coś mogę ale nie do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Szwy są? Do ich ściągnięcia z pewnością nie powinieneś angażować ramion ale możesz do tego czasu robić nogi, brzuch, ławkę rzymską... ew. jeśli nie jest tak źle ćwiczenia na prostych rękach z ograniczonym ciężarem, MC, wznosy bokiem itp. Jeśli to ma być tydzień/dwa do powrotu do pełnej sprawności to jedziesz dlaej z cyklem i nic nie zmieniasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Narazie podtrzymuje tylko test do czasu kiedy mam off z treningami z 300mg e3d chwilowo zjechałem na też e3d tylko w 150mg. Szwy są ale na wierzchu bicepsa mówiła mi przy szyciu że nie będzie Szyc miesnia ze względu na ułożenie rozcięcia które nie przeszkadzało by w zrastaniu się , 3.5cm rozcięcia na bocznej stronie dwugłowego bica to jeszcze chyba nic strasznego choć nie powiem jak zobaczyłem w jakiej ilości mi się nagle rozlewa w uuj krwi a rozcięcie które czułem niepozornie przez chwilę okazało się japą na 7cm długa po szyciu. Bez szycia za żadne grzechy by się to nie zrosło śmiało bym tam 3palce na szeroko wsadził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Biceps się zrośnie w tym tempie jak skóra, po 2 tygodniach od szycia wracaj na salę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Słuchajcie mam dziwny problem..
Po 3cim miesiącu bomby naprawdę gdzie nie sproboje się wbić to albo w połowie wbijania ból czasem nagłe skurcze mięśni częściej Odrzucajacy ból odrazu przy próbie wbicia nie wiem co się odj**alo ze mną tak jak nie przeszkadzały mi strzały tak nagle zaczynają mnie powoli denerwować.. nie ma ani razu żebym wbił się bez problemu. Odpoczywałem miesiąc po tej kontuzji bicepsa może nie wiem od lekkich spadków tak się dzieje naprawdę nie mam pojęcia. Dodam że nie bije Bóg wie jak wielką rozmiarowo igła przeważnie sięgam po 0,5,06 ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Jakiej firmy igiel używasz?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok po odbloku - nisko FSH

Następny temat

POMOC Z KONTYNUACJA NPP

WHEY premium