SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Blend + Boldenone

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Siema wszystkim :D
Jestem w drugim tyg bicia testa blend 300mg/ml i teraz nasuwa mi się taka rozkmina, czy warto dorzucić teraz dodatkowy środek np w postaci boldenonu? Chce wykorzystać środki które posiadam prócz bolda mam dwa flakony nandro deki ale jakoś nie mam do deki przekonania nie wiem czemu. co wy na to? Lecę 3cykl dwa wcześniejsze leciałem oral i teraz dopiero się śmieje czemu odrazu nie leciałem inj. Jeśli macie jakieś inne propozycje to mile widziane zawsze mogę dokupić soki w ewentualności.
Testa bije co 3dzien 1ml
(+-600mg w tyg)
Tutaj macie skład tego teścia.
40 mg testosteronu propionianu
75 mg testosteronu fenylopropionianu
75 mg testosteronu izokapronianu
110 mg testosteronu dekanonianu


Zmieniony przez - Cubensis88 w dniu 2021-10-30 16:48:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz użyć tej DECA i do tego boldenone jako antyestrogenowy środek zamiast IA tylko dokup cabaser na przyszłe skutki uboczne od prolaktyny i powinno być git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94121 Napisanych postów 363947 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667643
wrzuć ankietę działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
To też zależy co chcesz osiągnąć, masa czy wycinka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Masa masa i jeszcze raz masa. Chce przyj**ac bo mam problemy z naturalnym budowaniem masy mięśniowej. Jestem w 3tyg testa blend tygodniowo wychodzi 500mg podzielone na 250mg bite co 3dzien. Jak dla mnie bez szału prócz znacznej poprawy sylwetki i przyjeebania na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94121 Napisanych postów 363947 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667643
lodzianin1
wrzuć ankietę działu


Jak wyżej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Rozmyślając parę schematów doszedłem do faktu że chce zmienić krótkie estry na długie , właśnie kończę
4tyg stosowania testa blend iniekcje były co 3dzien w dawce 1ml /300mg
Teraz chce uderzać enan więc jak byście mogli mi pomóc odpowiedzią jak przeskoczyć na długi estr , czy zastosowanie hcg po tych 4tyg ma jakiś sens (jeśli ma to ile i w jakim czasie stosować) Na długich estr chce spędzić 2msc minimum. No i wiadomo jak będzie wyglądał odblok po takich 3msc kuracji. Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
1.WIEK:23
2.WAGA:79kg
3.WZROST:184
4.WYMIARY:
-Biceps:41
-Klata:112
-Udo:62
-Talia:63
5.STAZ NA SILOWNI: 5lat z przerwami przeważnie kalistenika street workout
6.CEL SUPLEMENTACJI: Wzrost masy mięśniowej
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:wszystkie z ogólnodostępnych a z reszty środków /oxandrolon/dianabol/testosteron mix blend/
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: No limit
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
BF około 18%
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ektomorfik moim zdaniem
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:110-120
-Przysiad:80-85kg
-Mc:
12. Czy masz dietę? Staram się wprowadzić na stałe dietę żywieniowa. Jak narazie selektywnie bez śmieciowego żarcia spożywam posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Cubensis88

12. Czy masz dietę? Staram się wprowadzić na stałe dietę żywieniowa. Jak narazie selektywnie bez śmieciowego żarcia spożywam posiłki.


Tu jest najwiekszy problem jesli chodzi o realizacje Twojego celu.

HCG daj na stale 500 iu 2 x w tygodniu lub co 4 tygodnie 5000 iu rozbite na 2-3 iniekcje co 2-3 dni.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
No nad dieta pracuje jak narazie mi zaczyna wychodzic ,zaczynam nabierać masy wcześniej wyglądałem na zbitego bez jakiegokolwiek ulania teraz już w końcu coś się zaczyna dziać i to cieszy. Zamówiłem siłownie w końcu fajnie mieć ją codziennie w zasięgu wzroku hehe. Od poniedziałku zaczynam Bić enana i mam zamiar bić go w ilości 400mg e4d chyba nie ma żadnych przeciwwskazań żeby lecieć takim systemem co do HCG to będę uderzał co 4 tyg cyklu tak jak zaproponowałes w odp. Zamówiłem sb wodę iniekcyjna strzykawki turbokulinowe czy jakoś tak i teraz zasadnicze pytanie jak to zapodawac podskórnie żeby to robić prawidłowo ? Jaki rodzaj igły czy takiej jaką dołączyli insulinowa do tej strzykawki czy inna? Też fajnie było by jakbyscie polecili jakie odżywki stosujecie na bombie.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 759
Jakoś idzie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok po odbloku - nisko FSH

Następny temat

POMOC Z KONTYNUACJA NPP

WHEY premium