SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test :-)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4311

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie jest ta ulica 3 maja, musze sie tam wybrac :D po suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
3maja to jest ulica tam gdzie kino zorza jest i 1 czy 3 liceum nie pamiętam


tam sklepu z odzywkami nie widziałem

jeden jest przy wejściu na rynek nad klubem co wcześniej była jah marhaba teraz jakiś inny jest nie pamietam nazwy

fajna laska czasem sprzedaje ale sie nie zna na tym ziom co sprzedaje po wyglądzie widać ze raczej kuma ale różnie to bywa nie wiem


drugi jest koło szkoły budowlanej na towarnickego wchodzi się od strony dworca pks

ta co ziomek sprzedaje to raczej byk nad bykami więc powinien się tez znać

ale jest jeszcze kwestia tak ze znać sie a być sprzedawca nei zawsze oznacza dać dobra rade czegoś nie wiesz pytaj sie ogrów z supli


no i wybór w tych sklepach nie jest największy


jeszcze olimpa w tesco sprzedają

więcej sklepów chyba nie ma w Rzeszowie

w necie najlepiej kupować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Dudek chyba smieje co do do tej ulicy.
Jezeli chodzi o sklep to jest tam gdzie jest kosciol. Stanij pod kosciolem i rozgladnij sie za ksiegarnia jezykowa. Jak znajdziesz ksiegarnie to na tej samej scianie wisi szyld z pakerkami, wchodzisz do podworza i tam z tylu jest sklep. Tam maja chyba najlepszy wybor w rzeszowie.
Jezeli chodzi o ten przy wejsciu na rynek to slabiutko z wyborem, oj slabiutko... Ale za to gosc wielki.....

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
o no to przy okazji wstapię zobaczyć co tam mają

nie wiedziałem o tym sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nie śmieje, po prostu ktos mi powiedzial ze sa tam tanie suple, a potem kolejna osoba to potwierdzla, ale tak czy siak w wiekszosci zamawiam i Czarnego luja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3766
zgadzam sie z MJR128 ucz sie z historii bo będziesz miał 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
na grunwaldzkiej jest tez sklep york jakes tma odzywki widziałem przez szybe jak rpzejeżdżałem ale ni zaglądłąem ejszcze co tma mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
A z Mielca jest ktoś?/


Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-09-24 21:50:53

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6218
Pozdrawiam Przemyśl;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5876
Ja tez z przemysla jestem i tez pozdrawiam:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Siłownie Rzeszów

WHEY premium