SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test :-)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecie czemu zamkneli Akademie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja pierwsze słysze ze zamkneli. kuzyna sie spytam, jest z Rzeszowa to powinien cos wiedziec

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
remont

tosmao alibi


ale meni to w sumie wlai bo po tkaich klubach sie ie szlajam jedynie do kademi jak ciekawy koncert ale od pół roku juz nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2138
Z remontem w akademii to ściema była. Zamykają ale ałwściciele mają otworzyć coś "zupełnie nowego" jak przeczytałem w nowinach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
serio ściema??

ale to mnie to w suie wlai bo zaczeli dobre koncerty robić pod palmą a tne klub lepszy na tego typu imprezy niz akademia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2138
Tak, z Akademią koniec, nie spełniała jakichś wymogów przeciwpożarowych, ale nie wiem czy to dlatego zamykają.

Swoją drogą jak dla mnie to w Rzeszowie nie ma fajnego, dużego klubu, w którym jest wielki ścisk. W rynku same małe klitki, które i tak mi się znudziły, a w wakacje to wogóle pustki tam są... i właśnie może zrobią teraz coś wypasionego mam nadzieję.

A jeździcie do klubów pod Rzeszowem jak Bogacz, Galeon?

Pozdro dla Rzeszowiaków.

Zmieniony przez - tomek600 w dniu 2006-04-13 16:02:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ja tam sie nie szlajam po discotecy cąłkiem inne klimaty i jak dlamnie jest ok i eni narzekam wogule na brak imprez itpitd jedynie szkoda tlyko ze neima koncetów ska i pożądnych dancehali na których rozbrzmiewałyby dźwięki z jamajki

był chwile klub Jamayka ale dresy rozje..ły mało miejsca było ale klub mial klimat nie do przebicia

teraz z klubów sensownych to własnie pod palmą ale tylko na kocerty bo normalnie to discostyl króluje
pzostaja mrok cafe graciarnia u plastyków tawerna i formalina i kużnia reszta chała gdzie wejdziesz to panowie patrzą jakby seksu z rok nie mieli i bic im się chce a ze po sterydach *****ek nie staje a bić coś trza to

w lecie to i tka sie do barów nei chcodzi wiec na zime 5 styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2138
Mroku nie znosze.

Powinieneś przejść się do Twarzy Miejskiej, z tego co piszesz wydaje mi się że w twoich klimatach i mam jakiś sentyment do niej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no twarz miejska bylem całkiem fajny klub
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Gdzie kupujecie odzywki i suple? Chodzi mi o jakis sklep gdzie moge zaczerpnac fachoweych porad. Ja dotychczas kupowalem na 3-go maja. U tego goscia w okularach.

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Siłownie Rzeszów

WHEY premium