SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat do fachowca praktyka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Witam serdecznie! Mam do Was prośbę o poradę oraz sugestie dotyczące przeprowadzenia delikatnego cyklu SAA, ale najpierw może nieco słów o mnie oraz o oczekiwaniach.
Mam 28 lat, ważę 84kg, a na siłowni trenuję od ok.12 lat. W tym czasie przetestowałem na sobie różne rodzaje odżywek, kreatyn, dopalaczy przedtreningowych, spalaczy tłuszczu, gainerów itd. Szczegółowo nie ma sensu wymieniać. Z SAA próbowałem oczywiście metanabol, winstrol, deca durabolin, testosteron- krótkie i długie estry. Ostatni cykl SAA miałem jakieś 4 lata temu i od tamtej pory stosuję jedynie podstawowe odżywki w postaci węglowodanów po treningu, białka, dopalaczy przedtreningowych oraz kończę właśnie jabłczan kreatyny.
Od paru tygodni jestem na diecie przygotowanej przez dietetyka, zgodnej z zasadami zdrowego żywienia, także żadne drakońskie dziwne wymysły. Jem dużo produktów białkowych jak drób, nabiał, dużo warzyw, owoców, także dietę mam prawidłowo przygotowaną i trzymam się jej. Udało mi się najlepiej w mojej dotychczasowej historii zgubić tłuszczyk i podrzeźbić mięśnie z czego jestem zadowolony.
Chciałbym jednak lekko poprawić ich wygląd, definicję oraz oczywiście rozmiar. W tym celu rozważam przeprowadzenie delikatnego cyklu.
Kiedyś robiłem cykl z deki i winstrolu i byłem zadowolony. Po kilku latach walki z ciężarami oraz diecie wierzę, że taki cykl może odnieść pozytywny efekt. Wiem, że dobrze byłoby dorzucić do tego testosteron, ale wolałbym zastosować małe dawki deki i winstrolu i do tego dorzucić jakiś booster testosteronu.
Moglibyście wypowiedzieć się w tym temacie oraz zaproponować taki delikatny cykl z podaniem konkretnych środków, dawek oraz częstotliwości przyjmowania?
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699806
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja myślę że ch**a wiesz o odżywianiu mimo że ćwiczysz 12 lat !
wklej tą dietę to pogadamy z dokładną gramaturą ile czego jesz
i jak to przyrządzasz .

i wypełnij ankietę .

Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2012-02-08 12:54:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Nie bierze sie deki z winstrolem solo chyba ze jestes kawalerem

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Walnie deke z winem to i odpocznie od dziewczyn i masa lepiej pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
1. WIEK: 28
2. WAGA: 84
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 112
-udo: 50
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 12 lat
6. DIETA: rozpiskę mam w domu, także jutro rano ją wrzucę
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: sama metka, metka + propionat teścia, metka + teść enanthate, deca + winstrol;
8. TRENING: 8-12 powtórzeń w superseriach łączących 2 ćwiczenia, np. wyciskanie na barki + wznosy na boczne aktony, regularna zmiana ćwiczeń, 3-4 treningi w tygodniu, na koniec każdego treningu 20-30min aerobów 2-3 razy sauna, 1 raz basen
9. CEL CYKLU: poprawa definicji mięśni oraz zwiększenie ich rozmiaru, dobry jakościowo mięsień, a nie masa nalana wodą
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: deca + winstrol przez 8 tygodni, ponad 4 lata temu, także receptory powinny wrócić do normy
11. POZIOM BF%: 14%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): łatwe zmiany masy zarówno do góry jak i do dołu, w zależności od odżywiania, aktualnie trzymam stały poziom
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: standardowa
15. PPM (podstawowa przemiana materii): jak to wyliczyć, bo z wzoru, który znalazłem w innym poście W = (H - 100) - (H - 100) / 10 wychodzi 0, gdzie W to należna masa ciała, a H to wzrost?
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie sprawdzam maksymalnych ciężarów
-martwy ciąg: nie sprawdzam maksymalnych ciężarów
-przysiad: nie sprawdzam maksymalnych ciężarów

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Poleć standardowo propa z winem i będziesz zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
DJ100, po co takie teksty na początku? Nie znasz mnie, a od razu oceniasz. Zadałem kulturalne pytanie i prosiłbym o kulturalną odpowiedź.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Tak jak pisałem wiem, że powinienem dorzucić teścia do deki i winka, ale nie akceptuję skutków ubocznych teścia. Nigdy nie miałem problemu z erekcją, nawet jak byłem na takim właśnie cyklu wszystko było w porządku, ale z pewnością mają na to wpływ dawki. Ja chciałbym zastosować minimalne skuteczne, a zamiast teścia wziąłbym na wszelki wypadek jakiś booster.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
A mógł bym wiedzieć o jakie skutki teścia Ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
12 lat na siłowni i w udzie 50 cm ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po epi i propie

Następny temat

zle sie dzieje

WHEY premium