SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

temat do dyskusi z normalnymi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
witam mam dylemat nie wiem co robic jak wy big kokxy :D mowie tu od 47+ w łapie macie sposob.

nie wiem czy jechac delikatne cykle i robic nie duzo ale suchcego dobrej jakosci miesnia i na cyklu zdobywac 1-2max cm czy ***ac diete zrobic z siebie mam 170 wzrostu 130kg chlopa z duzym brzuchem a puzniej rzezbeienie
np T3,clen,prop jak myszlicie ????

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
z okazi swiat życze wszystkim po 4-5kg suchego miecha :D

























tych swiat co beda oczywiscie










THE END

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4207
Zdecydowanie powoli ale cały czas do przodu.

Napewno mniejsze beda skutki uboczne delikatniejszych cykli, niż jak ostro przywalisz do tych 130 kg. (o rozstepach nie wspomne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
ja nie mowie ze odrazu bo odrazu to sie nawet nei da ale myszle ze 10-12kg na cykl 5-6 tygodni da rade zrobic tylko bedzie fest fatu,wody i miesnia.

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
1-2cm to malo
a na big cyklu ti ile zrobisz.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4728
Chociaż nie jestem duży, to uważam, że trzeba jechać powli i spokojnie do przodu. Zdobywać przyrosty w miare stabilne i ograniczyć side'y do minimum. Robic masę, ale powoli i sukcesywnie, no a póxniej się ciąć. Myślę, że to sposób lepszy, niz wielkie dawki i niestabilna masa.
Pozdrawiam!

Rough, Ruggin & Raw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
najważniejsza jest systematyczność,małymi krokami do przodu, chyba najlepsza metoda.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
potrafie i 3cm i 11kg waga w gore chyj ze brzuch rosnie 6 cm ale ostro jest!!

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
bo tak patrze np. na orła ze stronkmenow czy skorpiona<zieleniecki podoba mi sie ich budowa i teraz przy takiej wadze w jakiej sie znajduzja jest okolo 130kg zobacz jakie maja zyly na łapach nie ma duzych brzuchow itp wygladaj za***iscie tylko w tym senk jak do tego doszli czy pierw mocan masa tak jak typ z forum nie wiem czy to tu czy na i-s ale robil mase chial byc wielki zero definici nie bylo ruznicy miedzy bicem a tricem wazyl ze 140kg zrobil wycinke na mocnych srodkach do tego sluzacych i po tym 47-48 lapa i kaloryfer na brzuchu wic**** wi jakim sposobem jechac kiedys jak nei patrzylem na brzuch to po kazdym cyklu bylo wdac ze jestm wiekszy bo ciezszy o 11kg i 3cm a teraz robie 5kg i juz tak nie wiedac przez ciuch ale znowu w lustrze widac.

Zmieniony przez - masarniak w dniu 2005-07-28 09:25:47

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Dlugie cykle nastawione na LBM.

Niecierpliwy jetes. Rozpisz sobie moze cykle na najblizsze 2 lata i sie trzymaj tego planu tak jak i diety.

Nie od razu Rzym zbudowano.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Facet ile Zieleniecki ma wzrostu - bo napewno nie 170cm

Są dwa wyjścia - albo robisz masę jako taką - (bo wymiary sie bardzo szybko robi) ale jakość to już po długich, długich latach, albo teraz odtłuszczasz się na maxa, czyli powiedzmy 18-20 tygodni diety zawodniczej i nastepnie uzywasz dobrych specyfikow jak hGH do pomocy w budowie suchej masy miesniowej. W tym drugim przypadku nie oczekuj więcej niż 3-4kg rocznie.

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2005-07-28 10:05:00

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
3-4 kg rocznie ale porządnego, suchego mięcha bez wody i fatu. Ja tam jestem zwolennikiem własnie takich cykli.
Przeszedłem też drogę o której pisze Uriel. 6 miechów może nie zawodniczej ale dobrej diety LC z duzą iloscią dobrego białeczka i porządnymi suplami. Mimo ,że na wadze zjechało, wygląd mocno się poprawił i optycznie wygląda to znacznie lepeij. Od września zaczynam nastwiam się na anabolizm - ale bez fatu i tłuszczu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolo + meta ? czy same prolo

Następny temat

saa a luszczyca

WHEY premium