SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

saa a luszczyca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam prosbe czy ktos zwas slyszal mzoe ostosowaniu saa u chorych na luszczyce jak tak to czy nasila ona objawy czy nie am zadnego wplywu czy ktos z was ma to i mimo tego stosuje saa z groy dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom oni mowia ze tak ale chialem meic jakis obraz tego i spytac na tym forum czy ktos przekonal sie o tym na wlasnej skorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18755
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za pomoc ale tam nie ma kolesi co stosuja saa a tutaj moze ktos ma luszczyce i mi powie cos zwlasnych doswidczen bo ja osobiscie mam i po winku wyjegalo mi kilka grudek na glowie ale mysle ze to wskutek obciazenia watroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
czy anaboliczno androgennymi to sie leczy to nie wiem , wiem na bank , ze sterydami np taka mascia novate :)


pozdrawiam

powered by necro :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
w takiej sytuacji chyba sam widzisz , ze nie bardzo wskazane byloby stosowanie SAA podczas takiego leczenia


pozdrawiam

powered by necro :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18755
wydaje mi się, że w czasie brania saa łuszczyca powinna zniknąć bo saa działają przeciwzapalnie.. problem pojawi sie po odstawieniu koksu bo wtedy system immunologiczny nie pracuje tak jak powinien..

Zmieniony przez - ptahh w dniu 2005-07-29 09:43:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
coś mi się zadaję że nie koniecznie, to ,że w maściach są sterydy to nie znaczy że przy cyklu saa też coś to da.
Może być wręcz przeciwnie, sterydy w maści nie są takie jak używane w dopingu .

NAjlepiej pogadaj z jakimś zaprzyjaźnionym lekarzem.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
leon mnie chodzilo o co innego , pisalem , ze terapia lecznicza przy luszczycy oparta jest na srodkach steroidowych i nie wskazane byloby mieszanie jeszcze srodkow anaboliczno androgennych do tego


pozdrawiam

powered by necro :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
no i o tym piszę, pogadaj z lekarzem

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stosuje sie sterydy ale nie anaboliczno androgeniczne wie4m czym sie leczy moja mama jest dermatologiem a saa maja dzialania przeciwzpalne ?chyba nie chdzi mi o wplyw saa czy moga nasilic i czy komus zforum tak sie stalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
nie wiem co jest , ale chyba nie czytasz co się do ciebie pisze- na to pytanie ODPOWIE TYLKO LEKARZ!!!!

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

temat do dyskusi z normalnymi

Następny temat

odblok??

WHEY premium