SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Takie pytanie-wzrost.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 682
Mam 182cm wzrostu,chodzę do 3 klasy gim.Mam na brzuchu taki cienki pasek włosów pod pępkiem.Pod pachami mam tam jakieś włosy.Golę tylko małe,białe włoski pod nosem i na podbródku ;] Mój tata ma coś około 190cm,mama 168cm.Czy coś urosnę?Czy jak pojawia się zarost to świadczy o tym,że przestaje się rosnąć?Byłem u endokrynologa,to mam zdjęcie chyba nadgarstka. Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
To tak samo prawdziwe, jak smerfy. Mój kolega (1 gimnazjum) ma taki sam i jeszcze rośnie.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 349 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4362
ja 3 gim. mam zarost jak dorosły facet i jeszcze rosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 682
Czyli jak się pojawia niby zarost,nie ten prawdziwy jak u dorosłego faceta,to się nie przestaje rosnąć?A ile rośniecie?Gdzieś 2 cm na rok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 674
głupszego pytania to ja na tym forum jeszcze nie słyszałem

jestem we wszystkim dobr ;D
tyle że są i lepsi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 682
Jakiego głupszego? Normalne pytanie.Proste pytanie,czy dalej się rośnie,czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4358
a co mają włosy do rośnięcia, ogarnijcie się ludzie, masz 182cm ja mam 180 i nie narzekam, przestałem rosnąc już lata temu, najmłodszy w końcu nie jestem, nie da się określić kiedy przestaniesz rosnąć, każdy ma swój zegar biologiczny i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 682
no ok.
Dodam jeszcze,że w 1 gim miałem 177,w 2 miałem 180,teraz 182.Nieciekawie co?

Zmieniony przez - Xarabii w dniu 2009-03-12 18:39:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1967
Ja w twoim wieku tez mialem ok 180, teraz mam prawie 2 a rosnac przestalem kolo 20, najwiekszy skok mialem jakos miedzy 16 a 17 rokiem zycia chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 682
Przemo miałeś tak samo?A jak byłeś w moim wieku i posiadałeś te 182,to miałeś już meszek na podbródku?I włosy na nogach,tzn.nie jakieś włosiska tylko tak normalnie,i włosy pod pachami,tzn.trochę,nie jakiś pęk itp.?
Dodam jeszcze,że na plecach mam 3 linie rozstępów,ale takich małych ;]

Zmieniony przez - Xarabii w dniu 2009-03-12 19:17:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 682
EE słuchajcie,ja zauważyłem tak,u mnie w klasie ci co mieli no można to nazwać "grube nogi" w porównaniu z tymi co teraz mają,to teraz mają długie i są wysocy powyżej 180.Ja mam dalej "grube nogi" tzn.że można wywnioskować zasadę,że nie miałem takiego dużego skoku i moje nogi się nie wydłużyły w 100%? Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zielony prosi o pomoc plan treningu

Następny temat

poczatkujacy potrzebuje pomocy.

WHEY premium