SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tae Robic !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1286
hej chcialabym sie dowiedziec cos wiecej na temat tego rodzaju cwiczen, w necie znalazlam ze jest to polaczenie aerobicu z boksem i znalazlam pewno zdanie ktorego zbytnio nie rozumiem : "Lekcje z wysokim kosztem energetycznym są łatwe do przyswojenia" ---> jak mam to rozumiec? ze sa latwe? czy mozna ladnie schudnac i uksztaltowac sylwetke cwiczac Tae Robic?? zapisalam sie na zajecia i nie chce tam wparowac calkiem zielona :( aha sa tam jakies komendy ktore powinnam znac? z gory dziekuje za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1286
Ewap bardzo dziekuje za Twoja wypowiedz :) otoz sprostuje :) cwicze 3 razy w tygodniu a czasami nawet 4 , na wiecej nie mam czasu, na tae robic bede chodzila raz w tygodniu, ale za to w inny dzien w domu cwicze fat burning, a w 3 dzien TBC :) z hantelkami :) wiec mysle ze tyle straczy, z reszta musi starczyc bo wiecej czasu nei uda mi sie wygospodarowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znaczy to dokladnie tyle ile napisano - że ćwiczenia wykonywane na tych zajęciach są łatwe technicznie (głównie wymachy i wykopy)

nie musisz znać żadnych komend, małpujesz ruchy instruktora/rki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1286
Tyka a co wogole sadzisz na temat tego rodzaju cwiczen? spale przy nich tluszczyk a przy okazji wymodeluje np nozki ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry, nie jestem jasnowidzem

spalanie tłuszczu zalezy głownie od diety a cwiczenia jedynie w nim pomagają

poczytaj artykuły polecane w poscie "Zanim zadasz pytanie - przeczytaj"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1286
nie oczekuje od ciebie jasnowidztwa !! denerwujesz sie nie wiem po co, zastanawialam sie czt Tae Robic to to samo co Tae-Bo i tyle, poza tym nigdzie na forum nie znalazlam info o Tae Robicu, i nie kaz mi czytac innego dzialu bo juz go czytalam, chcialam tylko sie dowiedziec jaki to rodzaj cwiczen, czy wydolnosciowy czy nie? czy raczej chodzi o napinanie miesni i tyle, jak nie chcesz odpowiadac to nie rob tego, z reszta juz jakis czas temu zauwazylam ze nie nalezysz do zbyt symatycznych ludzi, dziekuje do widzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
hrrr, no spoko Pierwszy raz wwidzę, zeby ktoś na ciebie najechał, że nic nie wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1286
nie no w zadnym wypadku nie chodzi o to ze nic nie wie bo z pewnoscia wie duzo, tylko odnioslam wrazenie ze mnie potraktowal z buta i tyle :)
Naprawde szukalam na forum czegos o Tae Robicu i nic nie znalazlam.... :(

Zmieniony przez - martychak w dniu 2004-10-26 14:53:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
No to ja pomoge https://www.sfd.pl/temat166751/ Rozne formy aerobicu i link do ciekawe artykulu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie lepiej pójść po rozum do głowy i trochę samemu pomyśleć ?

jak sama nazwa wskazuje taerobic łączy w sobie elementy taekwondo - czyli wymachy, kopnięcia itp. z elementami aerobicu (podskakiwania przy muzyce)

stopien trudnosci jest zróżnicowany - generalnie wszystko zależy od prowadzącego, zależy jakie narzuci tempo i jakie "układy choreograficzne" zastosuje

to czy się od takich zajęć schudnie zależy od całkowitego bilansu kalorycznego

generalnie ze wzgledu na dosc szybkie tempo zajęć tłuszcz nie jest preferowanym źródłem energii w czasie ich trwania, mozna natomiast liczyć na podwyższone tempo przemiany materii utrzymujace się jakis czas po zajęciach

naprawde radze zapoznac sie z podstawami, znacznie ułatwi to dążenie do zamierzonych celów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1286
aha no to teraz juz wiecej wiem :) hmm to super ze podwiekszony metabolizm moze byc po cwiczeniach tylko szkoda ze ja bede je miala o 20 wieczorem :( jeszcze tylkoostatnie pytanko: skoro te cwiczenia sa zbyt intensywne by spalac tluszczyk to jaki jest ich cel? kondycja? sprawdnosc? gietkosc? :) gdzies czytalam ze takie cwiczenia ladnie ksztaltuja figure :) bo prawde powiedziawszy kazda inna forma ruchu juz mi bokiem wychodzi :) a to wydaje sie byc ciekawe :) jesli macie jeszcze troszke cierpliwosci to odpowiedzcie :) a jak nie to i tak dzieki za fatyge i odpowiedzi :) buzka :) pappapa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kotlety sojowe ???

Następny temat

Takie pytanie...KEFIR

WHEY premium